Марица с категоричен успех във втората контрола с Йешилюрт
05 Октомври 2019 11:45

/КРОСС/ Марица (Пловдив) записа победа срещу турския Йешилюрт (Истанбул) с 4:1 (25:19, 35:37, 25:21, 25:17, 15:11) във втората контрола между двата отбора. Двубоят се проведе в зала Лаута.

По предварителна договорка мачът се игра в пет гейма. Особено любопитен беше вторият гейм, който завърши при резултат 37:35 за гостите от Истанбул.

Александра Миланова стана най-резултатна за шампионките с 14 точки, 12 добави Виктория Григорова. С 10 се отчете Алекзандра Холстън.

Туркините са на лагер в Пловдив и двата отбора вече изиграха една контрола в сряда. Днес е последният спаринг между Марица и Йешилюрт от 14:45 б.в. Срещата ще се играе пред закрити врата.