• 11 Дек 2018 |
  •  USD / BGN 1.7119
  •  GBP / BGN 2.1672
  •  CHF / BGN 1.7316
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 3°C

Планирани прекъсвания в захранването на територията на ЧЕЗ за периода 13 -17 август

Планирани прекъсвания в захранването на територията на ЧЕЗ за периода 13 -17 август

/КРОСС/  ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13 август - 17 август 2018   г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период Времетраене   Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

София Град

Община БАНКЯ  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   I-672, Кв.46а, М. Стърната, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Секвоя

На 13.08.2018   г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Иваняне:   Щастие

На 13.08.2018   г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-та, Плана, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ XXІV-738 Кв.19б С.Иваняне

На 13.08.2018   г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Иваняне:   Какач, Кокиче, Люти Брод, Орлово Гнездо, Плана, Св.Св.Кирил И Методий/Л.Але, УПИ V-53 Кв.6, Хърсово, Щастие

На 13.08.2018   г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Методи Иванов, Окол, Свилен Миланов, Требето

На 14.08.2018   г. /08:45 - 11:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Вършец, Добри Войников, Москва, Хисаря

На 14.08.2018   г. /11:30 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Кресна, Чешма II

На 14.08.2018   г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Щастие

На 16.08.2018   г. /08:45 - 11:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Вежен, Роза

На 16.08.2018   г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   16-та, В.З. Градоман, Детелина, Ела, Лилия, Мальовица/Комсомолска/, УПИ Vі-162, Кв.4 В.З.Градоман, Хризантема, Цар Симеон

На 16.08.2018   г. /10:30 - 12:30 ч./ -  София

На 16.08.2018   г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Махала Клисурска

На 16.08.2018   г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:   2-ра, 4-та, 5-та, VI-264,Кв.27, Балканска, Махала Радово, Махала Щетница, Старо Село

На 16.08.2018   г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   7-ма, Александър Стамболийски, Горски Път, Гоце Делчев, Никола Йонков Вапцаров, ПИ 02659.2249.96, Христо Ясенов

Община ВИТОША  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Капина, Смрика, Явор/Витоша/, Явор/Цв.Божков/

На 13.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Александър Пушкин

На 13.08.2018   г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   1-ва, 66-та /Кв.Симеоново/, 67-ма, 73-та /Кв.Симеоново/, 74-та, Неофит Хилендарски, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ягода

На 14.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Българска Легия, Иван Сусанин, Ралевица , Родопски Извор

На 14.08.2018   г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, 49-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-Витоша/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Босилек /Кв.Симеоново/, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/

На 14.08.2018   г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София:   В.З. Дупките

На 15.08.2018   г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:   Бояна

На 15.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Бяло Поле, Василашко Езеро , Кедър, Проф.Велизар Велков

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Будилник, Велики Прелом, Витошки Бор/712-та/, Ген. Кутузов, Горска Теменуга/Ник.Петрини, КаПИна, Никола Петков/П.Напетов/, Преки Път/Димитър Монов/, Смрика, Явор/Витоша/, Явор/Цв.Божков/

На 16.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Братя Бъкстон, Майстор Алекси Рилец, Майстор Павел От Кримин, Околовръстен Път , Родопски Извор

На 16.08.2018   г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Парк Витоша, Планина Витоша

На 16.08.2018   г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:   22-ра, Амбарица, Букова Гора, Войнишко Въстание, Горелица, Ела, Елен, Елешница, Здравец, Китен, Лесковец, М.Владая Кв.75, Подкраище, Реката, Суха Лешница, Янкино Усое

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Витошки Бор/712-та/, Войнишко Въстание, Горска Теменуга/Ник.Петрини, КаПИна, Смрика, Явор/Витоша/, Явор/Цв.Божков/

На 17.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Бъкстон, Тодор Каблешков, Юнашка Песен

Община ВРЪБНИЦА  

На 17.08.2018   г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Волуяк:   40-та, 41-ва, Гара Волуяк, Зорница/Петър Малинов/, Орхидея, Ул.Зорница,УПИ II-1487, Кв.75, УПИ 1-2357 Кв.52а, XVIII-1173

На 17.08.2018   г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Световрачене:   Тракийска Могила

Община ИЗГРЕВ  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба

Община ИСКЪР  

На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Гара Искър, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Поручик Христо Топракчиев

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 16.08.2018   г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Илинден, Позитано, Райна Княгиня, Троян

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 14.08.2018   г. /00:15 - 16:00 ч./ -  София:   Ангел Каралийчев/433-та/, Асен Разцветников/431-ва/, Йордан Стубел/444-та/

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Банат/Курск/, Данаил Дечев

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Димитър Хаджикоцев, Иван Андонов/491-ва/

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Кишинев, Крум Попов, Могилата, Розова Долина, Русалийски Проход

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Св.Наум/Трайчо Костов/, Ст.Л.Костов/477-ма/, Стоян Заимов, Страцин, Цветна Градина

На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Черни Връх

Община ЛЮЛИН  

На 17.08.2018   г. /12:45 - 14:30 ч./ -  Волуяк:   Толева Махала

На 17.08.2018   г. /12:45 - 14:30 ч./ -  София:   1-ва, 1-ва/Студентска/, 4-та /Толева Махала/, 8-ма /Толева Махала/, Европа/Баба Парашкева/, Република, Република 2, Сливница, УПИ 2-164,Кв.33

На 17.08.2018   г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София:   Джавахарлал Неру, Люлин 6, Люлин-6 Бл.606 Бл.604

Община МЛАДОСТ  

На 14.08.2018   г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6914.10, Ветрената Мелница, Вилна Зона Косанин Дол, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/, Есенни Мотиви, ПИ 04234.6915.2730, Попов Извор

На 14.08.2018   г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   XXXII-3174 Кв. 42а Косанин Дол, В.З Косанин Дол УПИ І-122 Кв.14, В.З Косанин Дол УПИ ХІХ-2197 Кв.41, В.З.Косанин Дол, Вилна Зона Градище, Детски Град, Забел, Касанин Дол, Косанин Дол, Местн.Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Местност Ширините, УПИ ХХХVII-2198 Кв.6, Ширините

На 14.08.2018   г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  София:   В.З. Косанин Дол УПИ Xx-305, В.З.Косанин Дол, УПИ ХхII-201,Кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХхXVIII-398, Детски Град, Местност Косанин Дол, Търново

На 13.08.2018   г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:15 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 3

На 16.08.2018   г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 3, Младост 3

Община НАДЕЖДА  

На 18.08.2018   г. /09:15 - 15:45 ч./ -  София:   Рожен

Община НОВИ ИСКЪР  

На 14.08.2018   г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Мировяне:   Алеко Константинов/Васил На

На 15.08.2018   г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Локорско:   VIIІ-519,Кв.49,Стопански Двор, Димитър Тошков, УПИ IIІ-522, Кв.50, УПИ І-520, Черковна/Калинка Вескова/

На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Нови Искър:   VIII-1050, Александър Стамболийски, Вихрен, Голо Бърдо, Добър Миле, Кипарис, Курило, Ливадски Път, Мальовица, Надежда, Оранжерии, ПИрин, Рила, УПИ  ІХ-292, Кв.32

На 16.08.2018   г. /10:15 - 12:00 ч./ -  Нови Искър:   Беласица, Веслец, Върбовка, Лале, Първа Шопска Дивизия/Дружба

На 16.08.2018   г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София Мировяне:   Ул.Каптажа

Община ОБОРИЩЕ  

На 13.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Ул.Франсис Де Пресансе

На 14.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Васил Левски

На 15.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Черковна/Паун Грозданов/

На 17.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Буная/Никола Ботушев/

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   747-ма/Овча Купел/, 756-та/Овча Купел/

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Монтевидео/ПИонерски Път/, Монтевидео/ПИонерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 1, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Николай Хрелков

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   646-та/Овча Купел/, УПИ ХII-358 Кв. 64а Кв. Горна Баня

На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   758-ма/Овча Купел/, 782/Горна Баня/, Гладиола, Гръстниче, Дон, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Николай Хрелков, Перуника, Перуника/Ол.Кошевой/

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Монтевидео/ПИонерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Буен Поток, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3, Велик Завет, Войнишка Песен, Горна Баня, Дъга, Ехо, Каменист Път, Кристал, Лазурно Утро, Люлинско Поточе, Маркова Баня, Мечово Усое, Нестинарка, Овча Купел, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Чардаклия

Община ПАНЧАРЕВО  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Герман:   С.Герман

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   С. Горни И Долни Лозен

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Ален Мак, Ведена/8ма/, Вителски Дол, Дъбова Гора/11та/, Здравец/10та/, Иглика, Лева Река/7ма/, Мала Железница/25та/, Плана Планина/4та/, Стамболова Река, Урвич/Цветан Милев/, Шипка

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   В.З.Ярема Поз Имот 4

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Махала Велчева

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   В.З. Ярема, Ярема

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-ва, 2-ра/278/

На 14.08.2018   г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   115, 116, 117, 118, 3-Ти Март, Вилна Зона Косанин Дол, Загорчовец, М.Чипровица ПИ 04234.6957.41, Местност Чипровица, Орешковица 04234.6958.51, ПИ №04234.6959.794, Ул.Седефче

На 14.08.2018   г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Вилна Зона Беликата, Касанин Дол, Местност Дупките, Местност Косанин Дол, УПИ XII-1947 М. Дупките

На 14.08.2018   г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  София:   Кв. Панчарево, М. Дупките, УПИ X-1497 Кв.3, Местност Косанин Дол

На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:45 ч.; 08:30 - 10:30 ч./ -  София:   Малинова Долина, Околовръстен Път, Симеоново

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Изгрев/Велин Вукадинов/, Искърска/Христо Петков/, Манастирище/23та/, Местн.Чемерник, Момин Проход, Самоковско Шосе/1ва/, УПИ Vі-674 Кв.38, Ярема/20та/

На 14.08.2018   г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Панчарево:   Детски Град, М.Дупките-Сухата Река ПИ №345, Местност Дупките

На 14.08.2018   г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София:   1-ва, В.З. Дупките, М.Детски Град-Дупките, Малинова Долина

На 14.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:45 ч./ -  София:   45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Иван Владислав, Околовръстен Път, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:   Вилна Зона Пасарелско Езеро

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кокаляне:   Явор

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Ален Мак, Витоша/21ва/, Искърска/Христо Петков/, Манастирище/23та/, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Стамболова Река

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Стопански Двор

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:45 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   3-Ти Март, 3-Ти Март, 3-Ти Март

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:45 ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/, 198/В.З.Малинова Долина/, V-260,2010, Kв.13, V-260,2010, Kв.13, Бистришко Шосе, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Малинова Долина

На 15.08.2018   г. /09:15 - 10:45 ч.; 09:15 - 16:45 ч.; 15:30 - 16:45 ч./ -  Панчарево

На 15.08.2018   г. /09:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:45 ч./ -  София:   1-ва, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, Бистрица, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 15.08.2018   г. /09:15 - 16:45 ч./ -  София:   1-ва, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, Бистрица, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 15.08.2018   г. /09:15 - 16:45 ч.; 09:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:45 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ XVIII-2976, Кв.2, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Шумако, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;ПИ 04234.6938.2433.

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   29150.7102.993, Крушкини Кошари, Мангови Кошари, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Мангови Кошари, Местн.Цареви Кошари, ПИ 29150.7102.995

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Дрен, Иглика, Мала Железница/25та/, Местн.Ковачки Кошари, Плана Планина/4та/, Пробуда, Самоковско Шосе/1ва/

Община ПОДУЯНЕ  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Петрохан

На 13.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Златоструй/  г.Хр.Стоев/ 18б Вх.Б

На 16.08.2018   г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Константин Фотинов Бл.121 Вх.Б

На 17.08.2018   г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Христаки Павлович 16 Бл.1

Община СЕРДИКА  

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Простор

Община СЛАТИНА  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Венера, Иван Миланов  7, Христо Максимов

На 15.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Слава  6

На 15.08.2018   г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Детелин Войвода   22-24

На 16.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Атанас Узунов 49

На 17.08.2018   г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Калиманци 22 Вх.А

Община СРЕДЕЦ  

На 13.08.2018   г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Георги С.Раковски, Граф Игнатиев

Община ТРИАДИЦА  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Майор Първан Тошев, Манастирски Ливади, Мичман Тодор Саев/496/, Стрелбище

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Янко Забунов/Петър Топалов

На 14.08.2018   г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/, Славище, Ул. Бяла

 

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 16.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Банско:   Асаница

На 16.08.2018   г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Банско:   Драма, Христо   г.Данов, Цар Симеон

Община Благоевград  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол:   293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, УПИ Iv-220,Кв.8

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Падеш:   Местност Джалеви Бахчи, Падеш

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   УПИ-Іv-195 Кв.14, Голяма Нива

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Имот 04279.818.47

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 14.08.2018   г. /08:15 - 13:30 ч./ -  Благоевград:   Алея На Здравето, Антим I, Аргир Манасиев, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, К. И Никола Хайдукови, Местност Бачиново, Петър Стоянов, Родолюбие, Сотир Атанасов, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 14.08.2018   г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Местност Айдаровско Дере

На 14.08.2018   г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград

На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Сан Стефано, Цар Симеон

Община Гоце Делчев  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:40 ч.; 14:20 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил И Методий, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана

На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Калапот, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Попови Ливади, Рила, Симеон Радев, Търлис, Цариброд

На 14.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк.Юг Бл.3 Вх.А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг

На 14.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Преспа, Симеон Радев, Сушица

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Местност Капсии, Местност Пенковото

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото, Серес, Солун, Тодор Александров

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 17.08.2018   г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов

Община Кресна  

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Драката:   Местност Селимица

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци:   Гладно Поле

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Микрево:   6-Ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Кресна:   Кв.12а, УПИ VI-162, Кв.22

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:   221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 17.08.2018   г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

Община Петрич  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Градска, Д-Р Иван Цветков, Люле Бургас, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, РодоПИ, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 13.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Драва

На 13.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:   Местност Фабриката

На 13.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, КаПИтан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, СкоПИе, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 13.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Георги Урумов, Ильо Войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 15.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./   На 16.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХIIІ-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, ХIIІ, Христо Чернопеев

На 15.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:   Вит, Витоша,   г.Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Места, ПИрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Шипка, Яне Сандански

На 16.08.2018   г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

Община Разлог  

На 16.08.2018   г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски, Братя Каназиреви, Братя Кулини, Войнишка, Екзарх Йосиф, Подполковник СПИридонов, Хан Аспарух, Шейново

На 16.08.2018   г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Разлог:   Местност Църнако

Община Сандански  

На 17.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:   IV - 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум

На 17.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

Община Сатовча  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

На 13.08.2018   г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, РодоПИ, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

На 13.08.2018   г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Слащен:   Божур, Габер, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Република, Родина, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон

На 13.08.2018   г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Годешево:   509, Арсо Пандурски, Беласица, Вардар, Граничарска, Драма, Кокиче, Македония, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Одрин, Орела, Осми Март, ПИрин, РодоПИ, Розова Долина, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ваклиново:   124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил И Методи, Кл.Охридски, Лале, Неуточнен Адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, ПИонерска, Стефка Събчева, Страцин

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кочан:   Пристране

На 14.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ваклиново:   Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март

На 14.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кочан:   Младост

На 14.08.2018   г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Кочан:   015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 14.08.2018   г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Кочан:   Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, КаПИтан Петко Войвода, Младост, Неуточнен Адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста

На 14.08.2018   г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Кочан:   Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Местност Стопански Двор, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бачо Киро, Бистрица, Божур, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Лилия, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Люляк, Люляк, Места, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Рила, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 16.08.2018   г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча:   Възход, Дунав, Иглика, Коца И Георги Сачеви, ПИ-030054 М. Дренов Дол, Площада, Тодор Шопов, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, Беглико, Местност Виро

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Свобода

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:   9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, 000024 Местност Реката, 000024 Местност Реката, Беглико, Беглико, Беглико, Местност Виро, Местност Виро, Местност Виро

На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Свобода, Свобода, Свобода

На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:   9-Ти Септември, 9-Ти Септември, 9-Ти Септември, Бреза, Бреза, Бреза, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Илинден, Илинден, Илинден, Ленин, Ленин, Ленин, М.Сухата Река, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Р-Н Под Гарата, Р-Н Под Гарата, Рила, Рила, Рила, Струма, Струма, Струма, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка, Шипка

Община Струмяни  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Вракуповица

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Гореме

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Рибница

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Добри Лаки

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Клепало

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Колибите

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кърпелево

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Седелец:   Валого

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Цапарево:   VI-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Копривлен:   000381, Васил Левски, Гоце Делчев, Драва, Драма, Завода, Илинден, Кокиче, Паисий Хилендарски, Свети Георги, Христо Ботев, Цар Калоян

На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

Община Якоруда  

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бел Камен

На 13.08.2018   г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Биковци

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бунцево

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Конарско

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Баница

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Рохлева

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Смолево:   038217

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Черна Места

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Юруково:   Местност Каменако

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /  г.Бицин/, Яворов, Якорущица

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Паничарево:   УПИ-VІ-102,Кв. 16

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Баланово:   Стопански Двор, ХIIІ - 329, Кв. 16

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село:   VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ IIІ 247, Кв.25

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Локвата

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Село:   IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Vі-3,Кв.1

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово:   371, VI-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИонер, ПИрин, Първи Май, Рила, РодоПИ, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Мърводол

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Палатово:   083002

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Пастух:   Местност Падина

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Циклово

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 13.08.2018   г. /11:30 - 12:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 17.08.2018   г. /08:15 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 09:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Шатрово:   067016, VІ-255, Кв.27

На 17.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село

На 17.08.2018   г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Град Дупница

На 17.08.2018   г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Паничарево

Община Дупница  

На 13.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Блатино:   000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково:   23, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ IIІ-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово:   IX-25,Кв.9, IХ-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  ПИперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. ПИперево, Общ. Дупница, XXVIII,Кв.39

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кременик:   XXII-98,Кв.10

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гюргево

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, ПИонерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 13.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:45 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково:   Дяково

На 13.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:45 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   Антим Първи, Двадесет И Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 13.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:45 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Делян, Общ. Дупница:   ХІХ-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел ІV-485, Кв.13

На 13.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /08:45 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Тополница, Общ. Дупница:   Местност Дрено, НУПИ-1609

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Каваклия, Комитска, М. Гурдево, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Метоха, Никола Малашевски, Николаевска, Орлинска, Патрики Сандев, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Хан Кубрат

На 13.08.2018   г. /12:30 - 13:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Бобов Дол:   Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев

На 13.08.2018   г. /12:30 - 13:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, I,Кв.79, IIІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, ПИротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ - II, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ IIІ, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов

На 13.08.2018   г. /12:30 - 13:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, Местност Дренски Рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV И V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка

На 13.08.2018   г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   Бричи Бор, Дренски Рид, Здравец, Криволак, Лакатица, Местност Дренски Рид, Момина Сълза, Невена Коканова, Стръмна, Тодор Самодумов

На 13.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.551.8, 68789.552.38, 68789.552.38, Каваклия, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе

На 13.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кременик:   XXII-98,Кв.10, XXII-98,Кв.10

На 13.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово:   IX-25,Кв.9, IX-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, Местност Трапчине, Местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга

На 13.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 15.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  ПИперево:   56349.0.159, 56349.0.159, 56349.6.37, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, Мтп Шивашки Цех, С. ПИперево, Общ. Дупница, С. ПИперево, Общ. Дупница, XXVIII,Кв.39, XXVIII,Кв.39

На 13.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 14.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково:   23, 23, Дяково, Махала Крич, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ IIі-204,205,206,Кв.20, УПИ IIІ-204,205,206,Кв.20, УПИ ХІV, УПИ ХІV

На 15.08.2018   г. /15:30 - 16:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково:   23, 23, Махала Крич, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ IIІ-204,205,206,Кв.20, УПИ IIІ-204,205,206,Кв.20, УПИ ХІV, УПИ ХІV

На 16.08.2018   г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:   Софийско Шосе

На 16.08.2018   г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански Двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър

На 17.08.2018   г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, Местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, ПИрин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 17.08.2018   г. /11:30 - 12:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   I,Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, РодоПИ, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, СкоПИе, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 17.08.2018   г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   Прогона

На 17.08.2018   г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Джерман:   207635051294

На 17.08.2018   г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 17.08.2018   г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  ПИперево:   Мтп Шивашки Цех, С. ПИперево, Общ. Дупница

На 17.08.2018   г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Джерман

На 17.08.2018   г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Аракчийски Мост, Разметаница

Община Кочериново  

На 13.08.2018   г. /10:00 - 15:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./   На 14.08.2018   г. /10:00 - 15:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./   На 15.08.2018   г. /10:00 - 15:00 ч./   На 16.08.2018   г. /10:00 - 15:00 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Фролош

Община Кюстендил  

На 13.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гърляно:   Махала Реката

На 13.08.2018   г. /09:45 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:45 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 13.08.2018   г. /09:45 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:45 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 13.08.2018   г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, ПИрин, ПИянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Бобешино

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Горно Уйно

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Гурбановци

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Коприва

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Кутугерци

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Кършалево

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 14.08.2018   г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Чудинци

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Полетинци

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Асен И Петър, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Каляшки, Еделвайс, Земен, Земен, Изгрев, Искра, Камчия, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Опълченска, Орлица, Осогово, Охрид, Петър Берон, Преслав, Преслав, Рила, Рила, Руен, Синчец, Славчо Темкин, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Тинтява, Чаталджа, Череша, Черница, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:   Махала Граньова

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дождевица

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Соволска

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Радловци

На 16.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен ХараламПИев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, ПИонер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 16.08.2018   г. /13:00 - 14:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Мбал Кюстендил

На 16.08.2018   г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, ПИрин, ПИянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 16.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Болница

На 17.08.2018   г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Горна Брестница

На 17.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 17.08.2018   г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Жиленци:   Местност Разкръсие, Над Погребите

На 17.08.2018   г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Кюстендил:   Гюешевско Шосе, Местност Влахов Дол, Местност Динката

На 17.08.2018   г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Лозно:   Местност Стрелбището

На 17.08.2018   г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Кюстендил:   Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 17.08.2018   г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Слокощица:   Бачо Киро, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Искър, Кубрат, Марин Дринов, Местност Саманли Баир, Мусала, Пробуда, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 17.08.2018   г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка

Община Рила  

На 13.08.2018   г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв.100

На 13.08.2018   г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, РодоПИ, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ Iv 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ ХVI-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-IIі-1397 Кв.89, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, ХII-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 13.08.2018   г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ II-1506,Кв.111, Хаджи АгаПИ, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

Община Сапарева Баня  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Васил Левски, Верила, Еделвайс, Захари Зограф, Иван Рилски, Иглика, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Любен Каравелов, Омуртаг, Плиска, Рила, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Стефан Караджа, Теменужка, Трети Март, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цар Симеон, Яворов, Янтра

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   Акация, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асаница, Асаница, Васил Левски, Верила, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Омуртаг, Омуртаг, Павлеви Ливади, Плиска, Рила, Роза, Севрия, Синчец, Синчец, Софроний, Спартак, Стефан Караджа, Теменужка, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яворов, Янтра

На 14.08.2018   г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Стопански Двор

На 14.08.2018   г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сапарево:   045132, Венелин, Стопански Двор

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Борчета, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Вазов, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Липа, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Рила, Синчец, Синчец, Спартак, Стадиона, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шумата, Яворов

На 15.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сапарево:   Бузлуджа, Венелин, Найден Дринов, Паисий, Седемте Рилски Езера, Стопански Двор, Струма, Тодор Влайков

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   100005, Бачо Киро, Бачо Киро, Борчета, Вария, Гагарин, Гагарин, Захари Зограф, Иван Рилски, Отец Паисий, Отец Паисий, Раковски, Рила, Синчец, Синчец, Спартак, Стадиона, Стопански Двор, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Шумата, Яворов

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 16.08.2018   г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, Местн.Йорговци, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 16.08.2018   г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Скандалото:   Местност Чернево

На 16.08.2018   г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Велчевска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв.Зла Река, Креманлива/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Св.Св.Кирил И Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

Община Ловеч  

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 16.08.2018   г. /08:30 - 12:00 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Промишлена Зона

На 17.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:45 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Баховица:   Георги Димитров

На 17.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:45 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Ловеч:   Бул Мизия И  Освобождение, Дзс-М.Музговото, Здравец, Мизия, Освобождение, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

Община Луковит  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци:   Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Козлодуй, Любен Каравелов, Опълченска, Пейо К.Яворов, Тракия, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий А.Гагарин

На 13.08.2018   г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Дъбен:   Васил Левски, Диевска, Захари Стоянов, Песовска, Петко Славейков

На 16.08.2018   г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Карлуково:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А.Гагарин

На 13.08.2018   г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Карлуково:   Ален Мак, Баба Тонка, Детска Песен, Здравец, Искър, Кирил И Методий, Младост, Проходна, Първи Май, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Трети Март, Христо Андреев, Христо Ботев

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Андреев

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Луковит:   44327.80.25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил И Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, Местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 15.08.2018   г. /10:15 - 13:15 ч./ -  Луковит:   Байрон, Иван Вазов, Княз Борис 1, Местност Бяло Поле, Неофит Рилски, Пенчо Славейков, Страцин, Цар Калоян

На 15.08.2018   г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Луковит:   Божур, Бор, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 13.08.2018   г. /08:30 - 15:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 15:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Петревене:   Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Местност Жп СПИрка, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Юрий А.Гагарин, Явор

На 15.08.2018   г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, КаПИтан Петко Войвода, Кочо Честименски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.08.2018   г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Ъглен:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Каменица, Никола Вапцаров, Освобождение, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Цар Борис 1

На 16.08.2018   г. /10:30 - 13:15 ч./ -  Ъглен:   Освобождение

Община Тетевен  

На 13.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Конски Дол

На 13.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов, Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, Първи Май, Христо Ботев

На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 14.08.2018   г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Тетевен:   Васил Левски, Иван Вазов, Михал Койчев, Ненка Павлова, Павел Койчев, Първи Ноември, Хаджи Генчо, Хиляда Осемстотин И Първа

На 15.08.2018   г. /08:15 - 11:15 ч./ -  Тетевен:   Баньо Маринов, Братя Хаджи Иванови, Васил Йонков, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Илия Темелски, Михал Кефалов, Нейо Крачунов, Христо И К.Цакови

На 15.08.2018   г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Тетевен:   Вит, Кап.Петко Войвода, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов

На 15.08.2018   г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Местн.Боатин

Община Троян  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Белиш:   VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Врабево:   Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, КаПИтан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 13.08.2018   г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Разклон Калейца

На 13.08.2018   г. /09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Калейца:   Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 13.08.2018   г. /10:00 - 15:30 ч./   На 14.08.2018   г. /10:00 - 15:30 ч./   На 15.08.2018   г. /10:00 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /10:00 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Местност Беклемето

На 13.08.2018   г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Калейца:   35290.17.63

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Минко Карата, Св.Св.Кирил И Методий, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Четвърта

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 14.08.2018   г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Мах.Шарбан, Софийска, Шарбан

На 14.08.2018   г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев, Царевец

На 15.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 15.08.2018   г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Шипково:   Васильов, Вилна Зона, Дунав, Ковачевец, Шипковски Бани

На 15.08.2018   г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

На 17.08.2018   г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

Община Ябланица  

На 17.08.2018   г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Златна Панега:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Любен Каравелов, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 15.08.2018   г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Слатина

 

 

Област Монтана

Община Брусарци  

За Периода 16-17.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Градина, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Лиляна Димитрова, Малчика, ПИрин, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Христо Ботев

Община Георги Дамяново  

На 14.08.2018   г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дълги Дел:   Девета, Десета, Осма, Първа, Седма, Шеста

Община Лом  

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Никола Първанов, Пелистър, ПИрот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Хан Крум, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Шести Септември

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Васил Левски, Пирот, Славянска(  г.Димитров), Хаджи Димитър

На 13.08.2018   г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, ПИрин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(  г.Димитров), Цар Асен

На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(  г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(  г.Карастоянова)

На 14.08.2018   г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Кубадин(Иван Георгиев), ПИрот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 15.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Лом:   238035 М.Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т.Никодимов), Извън Регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(  г.Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(  г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

Община Монтана  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видлица:   Извън Регулация

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Хаджи Димитър

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гаврил Душков(И.Иванов), Георги Данчов(Д.Данов), Еделвайс М Кутловица, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иларион Драгостинов(В.М.), Камен Цанов, Княз Александър Батенберг, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Парта, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Свети Климент Охридски(  г., Свети Климент Охридски(  г., Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(  г.Бонков), Тодор Каблешков, Трети Март(  г.Димитров), Филип Тотьо, Христо Смирненски, Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Самуил(Комсомолска), Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Юрий Венелин

За Периода 15-17.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Генерал Арнолди, Младост, Младост, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Монтана, Монтана, Свети Климент Охридски(  г., Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(  г.Димитров), Хайдут Велко, Шести Септември

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Помеждин:   500.110, Іv-148 Кв.9, IIі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет И Девет, Двадесет И Осем, Двадесет И Шест, Девета, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   Девета, Десета, Осма, Първа, Седма, Шеста

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Баба Тонка, Веренишка(М.Веренишки), Иларион Драгостинов(В.М.), Неофит Бозвели, Петър Парчевич, Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Чавдар Войвода, Яне Сандански(Л.Караст.)

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   Извън Регулацията

На 18.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен И Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(  г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(  г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна И Асен И Петър

На 18.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Липен:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета

На 18.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Извън Регулацията, Крайпътен Комплекс Пъстрина

На 18.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора

На 18.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Стубел:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Втора, Тридесет И Девет, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Извън Регулацията

Община Чипровци  

На 14.08.2018   г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Белимел:   000313, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет И Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Трета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.08.2018   г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Чипровци:   Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Деяна Войвода, Иван Станиславов, Осми Март, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Точо Войвода, Чипровска Комуна

Община Якимово  

За Периода 13-14.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якимово:   Алекси Беремлиев, Антон Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил И Методи, Осми Конгрес, Отец Паисий, Север, Струма

 

 

Област Перник

Община Брезник  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видрица:   Видрица, Парцел VII-94в, Кв.17

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци:   УПИ Хіv-219, Кв.22

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Банище

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бегуновци

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Земен

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   МтпРъждавец

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезнишки Извор

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Велиново

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Секирна:   Местн.Валога

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Душинци

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Милкьовци

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Непразненци

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Режанци

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Садовик

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Станьовци

На 14.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна:   МтпД.Секирна

На 14.08.2018   г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Брезник:   Ангел Коцелянов, Владо Радославов, Изгрев, Нов Живот, Октомври, Разцвет, Сливница, Чайка, Шейново, Ясна Поляна

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ерул

На 14.08.2018   г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:   Александър Филипов, Владо Захариев, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Яне Сандански

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  СоПИца

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 15.08.2018   г. /08:30 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 15.08.2018   г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Бабица:   С.Бабица

На 15.08.2018   г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Брезник:   06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка

На 15.08.2018   г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Гоз:   П-Л Хіv-110, Кв.13

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърло:   Общ.Брезник

Община Перник  

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Кристал Блокове, Подстанция Кракра

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Асен Златаров, Бенковска, Васил Левски, Кракра Пернишки, Миньор, Отец Паисий, Петко Каравелов, Раковска, Раковски

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богданов Дол:   Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Извор, Китка, Княз Борис I, Любен Каравелов, Отец Паисий, Петър Берон, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон

На 13.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   ПИ 000307, Находище Студена,  ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Ален Мак, Голо Бърдо, Голо Бърдо, Землище Мктп Щрабаг, Землище Мктп Щрабаг, Извън Регулация С.Студена Кариера, Извън Регулация С.Студена Кариера

На 14.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 14.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кладница:   Акация, Брезите, Валого, Волга, Доброволец, Дончо Ватах, Здравец, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Матница, Мирковица, Пладнище, Разкръске, Суха Кладница, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка

На 14.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   С. Люлин, М. Чокладиновец

На 14.08.2018   г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Жк. Тева, ПИ 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах.Лалова, Мах.Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 14.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кладница:   Брезите, Брезовица, Гранит, Изгрев, Каменарска, Морена, Москва

На 15.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Георги Димитров, Елена Георгиева, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Пейо Яворов, Свилен Русев

На 15.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мещица:   Александър Невски, Александър Стамболийски, Васил Левски, Велин Сърбов, Гоце Делчев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, КаПИтан Петко Войвода, Станке Димитров, Ястребино

На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол

На 16.08.2018   г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник:   Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Твърди Ливади, Трети Март

На 16.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   V-614 Кв 59, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, Мах.Стакьовец И Манастира, Осемнадесета, Осма, Тридесета, Тринадесеста

На 17.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Батановци:   Иван Вазов, Илинден, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Яшарска, Младост, Панайот Волов, Пчела, Св.Св.Кирил И Методий, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 17.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Боснек:   070008, 3-Ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 17.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кладница:   IX-409, VIIі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XxIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ IIі-21  Кв.20, УПИ-IX 29, ХvII-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 17.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Рударци

На 17.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 17.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рударци:   Бели Брег, Божур, Бор, Ген.Столетов, Гурко, Добрич, Дренов Дол, Захари Зограф, Иван Вазов, Йовчова, Кирил Пчелински, Кракра, Лопянска Гора, Мария Луиза, Москва, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Презвитер Козма, Пчелинска, Рудничар, Св. Иван Рилски, Скобелев, Стримон, Темелко Ненков, УПИ І-1427 Кв.80б, Цветaна Живкова, Черни Връх

Община Радомир  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 13.08.2018   г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Долни Раковец:   П-Л Іх-428, Кв.27

На 15.08.2018   г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Прибой

Община Трън  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   Вельо Стоянов, Владо Тричков, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Глоговица

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Тричков, Георги Димитров, Гочо ГоПИн, Денчо Знеполски, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов, Христо Ботев

На 17.08.2018   г. /08:45 - 16:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч./ -  Лева Река

 

 

Област Плевен

Община Белене  

На 14.08.2018   г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Петокладенци:   189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, ПИрин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 14.08.2018   г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Стежерово:   Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков,   г.Бенковски,   г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, ПИрин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 14.08.2018   г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Татари:   177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша,   г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил И Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

На 14.08.2018   г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Божурлук:   Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, ПИрин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 14.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол:   Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов,   г.С.Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил И Методий, Септември, Христо Енчев, Ю.А.Гагарин

На 14.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Белене

На 14.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Деков:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов,   г.С.Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Здравец, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Радецки, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка

На 14.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Кулина Вода:   Александър Матровсов, Алесандър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, ПИрин, Плиска, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски

Община Гулянци  

На 13.08.2018   г. /07:00 - 07:30 ч./   На 17.08.2018   г. /17:30 - 18:00 ч./ -  Байкал:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, ПИрин, Рила, РодоПИ, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.08.2018   г. /07:00 - 07:30 ч./   На 17.08.2018   г. /17:30 - 18:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   Хан Аспарух

На 13.08.2018   г. /07:00 - 07:30 ч./   На 17.08.2018   г. /17:30 - 18:00 ч./ -  Гиген:   Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, СкоПИе, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 13.08.2018   г. /07:00 - 07:30 ч./   На 17.08.2018   г. /17:30 - 18:00 ч./ -  Гулянци

На 13.08.2018   г. /07:00 - 07:30 ч./   На 17.08.2018   г. /17:30 - 18:00 ч./ -  Дъбован:   Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, К И Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, ПИрин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, РодоПИ, СкоПИе, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 13.08.2018   г. /07:00 - 07:30 ч./   На 17.08.2018   г. /17:30 - 18:00 ч./ -  Загражден, Общ. Гулянци:   Iv-387, Кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, И Вазов, Искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, ПИрин, Първи Май, Раковски, РодоПИ, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра

На 13.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дъбован:   Арда, Варшава, Витоша, Иван Вазов, К И Методий, М Дринов, Места, П Славейков, Плиска, София, Стара Планина, Струма, Тракия, Тунджа, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка

На 14.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Загражден, Общ. Гулянци:   Iv-387, Кв. 26, Арда, Б Киро, Бенковски, В Коларов, Велин, Вит, Г Димитров, Д Благоев, Искър, Ленин, Ленко Мишев, Марица, Н Вапцаров, Оборище, П Берон, ПИрин, Суворов, Шипка, Янтра

На 15.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:   Акация, В Левски, Искър, Страцин, Хан Крум

На 16.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дъбован:   Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, В Априлов, В Левски, Г С Раковски, Г С Раковски, Добруджа, Дунав, Дунав, Иван Вазов, Космос, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Мизия, ПИрин, Прага, Радецки, Рила, РодоПИ, Солун, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 17.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гулянци:   Ангел Кънчев, Бузлуджа, Витоша,   г.С.Раковски, Гоце Делчев, Марица, Никола Ракитин, Плевен, Софроний Врачански, Христо Смирненски, Чайковска

На 17.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сомовит:   Ангел Мушатов, Бенковски, К И Методий, Н Вапцаров, Страцин, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев

Община Долна Митрополия  

На 13.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Връх Богдан

На 13.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Оборище, Панайот Волов, ПИрин, Св.Св.Кирил И Методий, Цанко Церковски, Янтра

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ореховица:   И.Вазов, Патриарх Евтимий, Струма

На 14.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Подем:   В.Левски, Вит, Иван Винаров, Краище, Кюстендилска, Победа, РодоПИ, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда

На 15.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Крушовене:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Любен Каравелов, Оборище, Опълченска

Община Долни Дъбник  

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бъркач

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:   V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дисевица:   Волинска,   г.С.Раковски,   г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   XIX-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:   000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски,   г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Къшин

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петърница

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма Iv, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман

На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Търнене:   10-Ти Конгрес, 11-Ти Конгрес, Ал.Стамболийски, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка,   г.Бенковски,   г.Кирков, Ген.Скобелев, Ив.Митов, Ивайло, Кюнка, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю.А.Гагарин

Община Искър  

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /07:45 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Васил Левски

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм ПИк, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, Извън Регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил И Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, ПИрин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 15.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат

На 16.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Бал Езеро, Бал Езеро, Бал Езеро, Будапеща, Будапеща, Будапеща, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Правда, Правда, Правда, Стадион, Стадион, Стадион, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Хан Кубрат

На 16.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Антон Иванов, Антон Иванов, Асен Халачев, Асен Халачев, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Вела Пеева, Вилхелм ПИк, Вилхелм ПИк, Вилхелм ПИк, Г Димитров, Г Димитров, Г Димитров, Гачо Митков, Гачо Митков, Гачо Митков, Гео Милев, Гео Милев, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кирков, Георги Кирков, Гурко, Гурко, Гурко, Д-Р Бешев, Д-Р Бешев, Д-Р Бешев, Даме Груев, Даме Груев, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Доровски, Доровски, Доровски, Дунав, Дунав, Дунав, Извън Регулация, Извън Регулация, Извън Регулация, Искър, Искър, Искър, Карл Маркс, Карл Маркс, Карл Маркс, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Коста Златарев, Коста Златарев, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Кръстю Бешков, Кръстю Бешков, Ленин, Ленин, Ленин, Лило Тодоров, Лило Тодоров, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Лиляна Бърдарова, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Марица, Марица, Марица, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митка Гръбчева, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Московска, Московска, Московска, Н Й Вапцаров, Н Й Вапцаров, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Нинко Тодоров, Нинко Тодоров, Огоста, Огоста, Огоста, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, П Р Славейков, П Р Славейков, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.К.Яворов, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пеловска, Пеловска, Пеловска, ПИрин, ПИрин, ПИрин, Поп Андрей, Поп Андрей, Поп Андрей, Първи Май, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Раковски, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Рила, РодоПИ, РодоПИ, РодоПИ, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Скобелев, Скобелев, Скобелев, Средна Гора, Средна Гора, Средна Гора, Станке Димитров, Станке Димитров, Станке Димитров, Стапански Двор, Стапански Двор, Стапански Двор, Стара Планина, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Даскалов, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Стоян Едрев, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Тодор Матков, Тодор Матков, Фердо, Фердо, Фердо, Хан Крум, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Кърпачев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Манчев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Христо Стоянов, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цветан Спасов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Цвятко Георгиев, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Яне Сандански, Яне Сандански, Янтра, Янтра, Янтра

На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга,   г.Милков,   г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил И Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Любен Каравелов, Максим Горки, Местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стадион, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм ПИк, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, Извън Регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил И Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, ПИрин, Поп Андрей, Прещипа, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 17.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга,   г.Милков,   г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил И Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 17.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Прещипа

Община Кнежа  

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лазарово:   Александър Стамболийски, Батак, Бачо Киро, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Около Село, Поп Богомил, Река Амур, Цар Симеон I-Ви

На 13.08.2018   г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Лазарово:   Вит, Георги Димитров, Дунав, Осогово, ПИрин, Рила, Стара Планина, Странджа, Христо Смирненски, Цар Симеон I-Ви

На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Александър Стамболийски, Вит, Витоша, Възраждане, Георги Димитров, Димитър Попценов, Ивайло, Кочо Чистеменски, Неофит Бозвели, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Царевец

На 14.08.2018   г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч./ -  Гостиля:   Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, ПИрин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски

На 14.08.2018   г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 15:00 ч./ -  Долни Луковит:   ПИсаровска Могила

На 14.08.2018   г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Кнежа:   735082, Местност Криволя, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Местност Криволя

На 14.08.2018   г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч./ -  Кнежа:   735082, Местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански Двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов

На 14.08.2018   г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Георги Димитров, Етъра, Искър, Марица, Михаил Йончев, Опълченска, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Шипка

На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Алеко Константинов, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Искър, Йордан Каменополски, Опълченска, Солун, Стара Планина, Филип Тотю, Хан Крум

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Георги Бенковски, Иван Бонов, Пейо Яворов, Преслав, Райко Даскалов, Янко Сакъзов

На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Бреза, Ген. Владимир Заимов, Георги С. Раковски, Кочо Чистеменски, Одрин, Солун, Странджа, Цар Асен

На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Васил Коларов, Васил Левски, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон I-Ви, Черно Море

На 17.08.2018   г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Еница:   000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

Община Левски  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Деляновци:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Варана:   Александър Филипов, Витоша, Дунав, Елията, Иван Колев, Лом, Огоста, Острицата, Осъм, Рашко Колев, Рила, РодоПИ, Ропотамо, Росица, Странджа, Струма, Хемус

На 13.08.2018   г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Индустриална

На 13.08.2018   г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Варана:   Местност Дудина

На 13.08.2018   г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски

На 14.08.2018   г. /10:15 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Владимир Заимов, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Оборище, Осъм, Патриарх Евтимий, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна

На 14.08.2018   г. /10:15 - 13:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Владимир Заимов, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Кирил И Методий, Локомотив, Максим Горки, Оборище, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 15.08.2018   г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски, Индустриална

Община Никопол  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол:   Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

 

 

Община Плевен  

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа,   г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски,   г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тученица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген.Вл.Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, ПИрин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радишево:   I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв.15, Васил Априлов,   г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, РодоПИ

На 13.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец:   УПИ-III-171

На 13.08.2018   г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 13.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Ангел Кънчев, Иван Вазов, Полтава, Сопот, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тученица:   Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Любен Вешков, ПИрин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 13.08.2018   г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Зограф/Л.Станев/, Захари Стоянов, Лозенка, Мелник, Орлица

На 14.08.2018   г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Букурещ, Дружба, Ем.Васкидович/Аврора/, Жеравна/А.Стоянов/, Сергей Румянцев, Сирма Войвода/Ст.Димит/, Стоян Михайловски, Тирана, Трети Март

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тученица:   Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Кайлъка, Рила, Хаджи Димитър

На 15.08.2018   г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Генерал Ганецки, Дружба, Осогово, Плевенска Епопея  /Пърличев/, Пордим, Рига, Сергей Румянцев, Трети Март, Чаталджа/Н.Доровски/

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тученица:   Васил Левски, Ген.Вл.Заимов, Генерал Колев, Георги Бенковски, Дамян Пешев, Любен Вешков, Среброструй, Стара Планина, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 16.08.2018   г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Тученица:   Ген.Вл.Заимов, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Дамян Пешев, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 16.08.2018   г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:   56722.651.187, Кв.603, Ул.Витска Долина, Д-Р   г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Витска Равнина, Плевен, Сторгозия

На 16.08.2018   г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Дружба, Местн.Витска Равнина, Редута, Сторгозия

На 16.08.2018   г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Дружба

На 16.08.2018   г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Вит, Георги Кочев

На 17.08.2018   г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Александър Малинов, Дружба, Трети Март

На 17.08.2018   г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Гривишко Шосе

На 18.08.2018   г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:   УПИ-XXIV, Кв.604

Община Пордим  

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън:   Балкан, Васил Левски, Огоста, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тунджа, Хаджи Димитър

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, РодоПИ, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:   Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, ПИрин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

Община Червен Бряг  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, ПИрин, Първа, Рила, РодоПИ, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 14.08.2018   г. /08:15 - 08:30 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Сухаче:   Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 14.08.2018   г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Червен Бряг:   Безименна, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек

 

 

София Област

Община Божурище  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   Махала Белица

Община Ботевград  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът

На 13.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 13.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 13.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радотина

На 13.08.2018   г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Правец:   Iv, Кв.9, Iv-6393, VI,Кв.2, VI-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност ТоПИлата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862  В. 50, УПИ Х  Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 13.08.2018   г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска

На 14.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 14.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 14.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ II Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 14.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 14.08.2018   г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги ПоПИванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 14.08.2018   г. /09:15 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец

На 14.08.2018   г. /09:15 - 15:15 ч./   На 16.08.2018   г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   ПИ №027070

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (  г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, ПИсана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, ПИ №055008

На 15.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 16.08.2018   г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Ф-Рма Пайплайф.

На 17.08.2018   г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Безименна, Васил Петлешков, Гео Милев, Георги Бенковски, Евлоги Георгиев, Захари Стоянов (Тодор Томов, Извън Регулацията, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Осма, Петко Войвода (Иван Гешков), Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков)

На 17.08.2018   г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила

Община Горна Малина  

На 16.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Макоцево

Община Драгоман  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Начево

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Село

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Грълска Падина:   Мах.Горно Ново Село

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Несла:   000136

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бахалин

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиславци

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман:   VII-99, Градище, Ул.Елин Пелин

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман:   Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Камбелевци:   ХII-22

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чуковезер

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ялботина

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вишан

На 15.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долна Невля

На 15.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман

Община Елин Пелин  

На 14.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 16.08.2018   г. /11:15 - 13:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Равно Поле:   Верила

На 14.08.2018   г. /14:15 - 15:45 ч./ -  Нови Хан

На 15.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  София:   Елин Пелин

На 15.08.2018   г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Равно Поле:   Индустриална Зона Верила

На 16.08.2018   г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-Вили, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле

На 16.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Равно Поле:   М.Конска Ливада

На 16.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 16.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Григорево:   УПИ III -283 Кв.20

На 16.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин:   046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището На С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел ХII-385, Кв.39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ №913, УПИ I-861 Кв.34а, УПИ XVII - 205, Кв.35, УПИ Х-43, Кв.6, УПИ ХII-121, Кв.15

На 16.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, ПИ -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 16.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Потоп:   048064,  М.Прекръсте

На 16.08.2018   г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Чурек:   Местност Жерково, П-Л XVI-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

Община Етрополе  

На 13.08.2018   г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Етрополе:   Осем, Руски

На 15.08.2018   г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Етрополе:   Руски

Община Златица  

На 15.08.2018   г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Златица:   Генерал Гурко, Драва, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Иван Русеков, Киро Стоянов, Македония, Медет, Неделко Неделев, ПИрин, Свети Св.Кирил И Методий, Софийско Шосе, Събко Милков, Хан Аспарух, Якуб Враня

На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   П-Л IIі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

Община Ихтиман  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Боерица:   ПИ640030,640027, УПИ Vі-111, Кв.16, УПИ II-124, Кв.13

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Веринско:   Ул.13, УПИ IX-23, Кв.13

На 14.08.2018   г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Вакарел:   Дренов Рът, Махала Дренов Рът

На 14.08.2018   г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Веринско:   000182, Ул.13, УПИ IX-23, Кв.13, УПИ IIі-124, Кв.6, УПИ ХvII-131, Кв.6

На 14.08.2018   г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 14.08.2018   г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, ПИ 007083 М.Царчино, ПИрин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, ТоПИк, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061,Кв.145, УПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

Община Костенец  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

Община Костинброд  

На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Европа, Ктп Булет, Максим Горки, УПИ Іх-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 15.08.2018   г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Гурмазово

Община Пирдоп  

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Златица:   Извън Регулация, Местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мирково:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Извън Регулация, Мест. Попов Тор, Местност Корията, Местност Кукув Дол, Местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Църквище:   Извън Регулация

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Челопеч:   Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет И Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, Извън Регулация, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К.Яворов, Проф.АлиПИ Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

На 13.08.2018   г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Златица:   Стара Планина, Цар Калоян

На 13.08.2018   г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Мирково:   Извън Регулация

На 13.08.2018   г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:   VIII-445, П-Л XII-376, Кв.43, П-Л XII-392, Кв.30, УПИ IX-411, Кв.33, УПИ V-568, Кв.56

На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  ПИрдоп:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Димов, Княз Борис І, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Тодор Каблешков, Тодор ПИрдопски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:   УПИ V-568, Кв.56

На 16.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  ПИрдоп:   Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, Извън Регулация, Панагюрско Шосе, Скока

Община Правец  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, ЕПИскоп Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 16.08.2018   г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Правец:   Трети Март

Община Самоков  

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л II, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 И УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне:   ПИ 000368

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   №000527, Извън Регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 13.08.2018   г. /10:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /10:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Белчин

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:   ПИ 15285.10.114, Почивни Домове

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Грънчар, Македония

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Райово:   10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 31-ва, 32-ра, 4-та, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   УПИ -I Кв.65, УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5, УПИ VII- 82, Кв.5

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л II, Пл.№160, Кв.48

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   1-ва, 10-та, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Иван Вазов, УПИ 100592 И УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.08.2018   г. /10:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /10:15 - 16:30 ч./ -  Бели Искър:   1-ва

На 13.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:   .УПИ ХII-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 Местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 Кв.16

Община Сливница  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил И Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Драготинци

На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  ПИщане:   Мах.Пометковци

На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Повалиръж

На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бърложница:   П-Л XIII-61, Кв.14, УПИ Іх-Общ,Кв.2

На 14.08.2018   г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман:   Махала Под Камък, МахалаПод Камъка

На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман

На 14.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Баба Тонка, КаПИтан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики

 

 

 

 

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

Община Бойница  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бориловец:   Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Ленин, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета

Община Видин  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул.Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Въртоп:   Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гайтанци:   213, Втора, Двадесет И Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Синаговци:   236 , Кв.21, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвъра, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Срацимирово:   Xi-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Видин:   Първа

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Срацимирово:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пешаково:   Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Срацимир

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Кутово:   Двадесет И Девета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Четвърта, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Първа, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесета, Тридесет И Пета, Тридесет И Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесета

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Покрайна:   224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Кошава:   2 - 000030, 249, 592, Кв. 65, IX .Кв.60, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Сланотрън:   I -000098, М. Излаз, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С.Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Видин:   Райна Княгиня, Тополовец

На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Синаговци:   Втора, Първа, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта

Община Грамада  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Водна:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 15.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Медешевци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Димово  

На 16.08.2018   г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Долни Лом

На 16.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Средогрив:   Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Ново Село  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ясен, Общ. Ново Село:   Iv - 171 Кв.18, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Чупрене  

На 16.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Долни Лом:   Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

 

 

Област Враца 

Община Бяла Слатина  

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево:   9-Ти Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.08.2018   г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Агиното Бранище

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк:   Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, ПИрин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:   Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:   Месност Врачанка

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  ПоПИца:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил И Методий, Кръстовище Х.Димитър И   г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, ПИрин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:   Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 13.08.2018   г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Враца:   Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Гаврил Бистричанин, Калето, Манастирска, Скът, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил

На 13.08.2018   г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Враца:   Бистрешко Шосе, Илинден

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

Община Криводол  

На 13.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Баурене:   9-Ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала, ПИрин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 14.08.2018   г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Краводер:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вежен, Вихрен, Георги Димитров, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Попов, Ивайло, Кирил И Методий, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мвец Луна С.Ботуня

Община Мездра  

На 13.08.2018   г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Веслец:   Георги Димитров, Извън Регулацията, Ленин, Христо Ботев

На 13.08.2018   г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Вировско:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Монов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вировчица, Гаврил Генов, Ген. Леонов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дамян Неков, Димитър Благоев, Димитър Цоловски, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иван Петров, Илия Якимов, Йордан Лютибродски, Кирил И Методий, Косматица, Коцо Андров, Лазар Петров, Ленин, Липов Дол, Люлин, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Иванов, Пенко Ячов, Ралин Стоименов, Роза, Русалка, Страница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий Гагарин

На 13.08.2018   г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Горна Кремена:   Баба Тонка, Боровец, Веслец, Витиня, Георги Димитров, Градище, Иван Нинов, Иглика, Ладога, Месност Тихова Махала, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 13.08.2018   г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Горно Пещене:   9-Ти Септември, Александър Матросов, Ален Мак, Божур, Бор, Бубарска, Бузлуджа, Васил Коларов, Вежен, Веслец, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Еделвайс, Иглика, Изток, Йордан Лютибродски, Кирил И Методий, Кокиче, Комсомолска, Ленин, Лиляна Димитрова, Люлин, Марин Иванчев, Мир, Младен Спасов, Нено Георгиев, Оборище, Околчица, Подбалканска, Роза, Сердика, Синчец, Скакля, Скът, Хаджи Димитър, Цеко Георгиев, Цеко Каменов

На 13.08.2018   г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Нефела:   Витоша

На 13.08.2018   г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Тишевица:   9-Ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Арда, Батак, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Замфир Попов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Ненов, Индира Ганди, Искър, Камчия, Коста Паунов, Лазар Петров, Ленин, Местност Вировско, Мир, Никола Марков-Колката, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цар Калоян

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

реклама
ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • реклама
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2018 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.