Пресконференция за динамиката на общественото мнение в условията на криза
Секция: CROSS ПРЕСЦЕНТЪР
27 Февруари 2011 01:42
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
София /КРОСС/ От 11.00 часа в зала 6 (жълтата зала) на хотел Радисън в София ще се проведе пресконференция на тема: „Динамика на общественото мнение в условията на икономическа криза".

Ще бъдат представени данни от социологическо изследване на Институт „Отворено общество" - София, осъществено през месец февруари 2011 г. Изследването проследява въздействието на икономическата криза върху различните социални групи, както и динамиката в развитието на икономическите и политически нагласи в обществото 2 години след началото на кризата.

В пресконференцията ще участват Георги Стойчев, изпълнителен директор на Институт "Отворено общество" - София, Боян Захариев - програмен директор в Институт "Отворено общество" - София, Алексей Пампоров - ръководител на екип за социологически изследвания към ИОО - София, заедно с членовете на екипа Петя Брайнова и Драгомира Белчева.

/ЦГ/