Аню Ангелов ще открие международна конференция за военноморската сигурност в региона на Черно море
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".
Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
София /КРОСС/ Министърът на отбраната Аню Ангелов ще вземе участие в международната конференция „Повишаване на военноморската сигурност в региона на Черно море - сътрудничество и способности", която ще се проведе на 12 април 2011 г. в к. к. „Златни пясъци", съобщиха от Министерство на отбраната.
На конференцията, която се организира от AFSEA - Варна и е под патронажа на министъра на отбраната, ще се обсъждат стратегиите и политиките за повишаване на военноморската сигурност, както и изграждането на способности.
Участниците в конференцията, сред които са представители на Европейската комисия, НАТО, Военноморските сили на Румъния, на Турция и на България, ще обсъждат темите за НАТО след Лисабон, визията на Европейския съюз за военноморската сигурност, военноморските операции и безопасност, модернизация, междуинституционално сътрудничество и др.
Министър Ангелов ще открие конференцията в 10.00 ч. на 12 април 2011 г.
/КП/
Copyright © CROSS Agency Ltd.
При използване на съдържание от Информационна агенция "КРОСС"
позоваването е задължително.