Клуб Investor.bg: Къде да инвестираме - на БФБ-София или в чужбина?
Секция: CROSS ПРЕСЦЕНТЪР
12 Април 2011 12:35
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS

Лекторите Александър Николов, Алекси Андонов и Николай Грънчаров щеобсъждат перспективите пред пазарите в следващите 12 месеца


София /КРОСС/  Перспективите пред българския и глобалните фондови пазари е темата на първата за тази година среща на Клуб Investor.bg. Тя ще се проведе на 14 април 2011 г. от 18:30 ч.в столичния хотел Хилтън.
Къде да инвестираме - на БФБ-София или в чужбина, както и какви са перспективите в следващите 12 месеца са въпросите, на които лекторите и публиката ще търсят отговори.
Своите виждания по темата ще представят Александър Николов, заместник-председател на Съвета на директорите на Карол Капитал Мениджмънт, Алекси Андонов, професионален инвеститор, изпълнителен директор на Витоша Българо-Унгарско Инвестиционно АД и Николай Грънчаров, началник на брокерския отдел в Емпорики Банк България.
Какви уроци научиха инвеститорите от финансовата криза през 2008-2009 г. и какъв трябва да бъде подходът ни на пазара, за да управляваме успешно инвестициите си, е част от лекцията на Александър Николов.
Краят на света отново ще се отложи, заяви Алекси Андонов през декември 2008 г. по време на предишен Клуб Investor.bg и само два месеца преди световните фондови пазари да ударят дъната си. Сега очакваме той да сподели какви са очакванията му за следващата година.