В днешния ден клиентите на веригата получават втори сандвич безплатно във всички ресторанти в страната
Двадесетият ресторант на SUBWAY България посрещна първите си клиенти днес в София. Новото заведение се намира в сградата на Софарма Бизнес Тауърс. Феновете на емблематичните американски сандвичи се наредиха да получат своя съб, подарък от SUBWAY България, в заведенията на веригата в страната. В днешния ден, всеки клиент, закупил сандвич и напитка в един от 20-те ресторанта на компанията, получава втори сандвич безплатно.
„Изключително съм щастлив, че толкова много фенове на марката дойдоха, за да отпразнуват с нас отварянето на 20-тия ни ресторант,” каза г-н Иван Тодоров, Изпълнителен директор, на SUBWAY България. „Ние ще продължим да се развиваме в България и да предоставяме качествена храна на нашите клиенти,” допълни г-н Тодоров.
С откриването на новия ресторант, SUBWAY България работи за изпълнението на целта си да отвори общо 40 заведения до края на 2012 г. Всички заведения Subway се управляват на франчайзинг принцип, като в момента марката има 13 клона в София, 3 във Варна, 2 в Бургас и 2 в Слънчев Бряг.
„Благодарение на сравнително ниската инвестиция, нужна за закупуването на франчайзинг правата, имаме силен интерес от страна на франчайзо-получателите Радваме се и на все по-голям интерес от страна на клиентите да отворим ресторанти в други населени места,” каза г-н Тодоров.