Валентин Николов: Сидеров трябва да подаде оставка
Секция: ПОЛИТИКА
23 Ноември 2011 07:58
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Валентин Николов: Сидеров трябва да подаде оставка

София /КРОСС/ Процесът на разпад в „Атака" не е от вчера и той не тръгнал от тези семейни скандали, каквото мнение се насажда и ако има някой виновен за разпада на партията това е самият Волен Сидеров, каза Валентин Николов, бивш депутат от парламентарната група на „Атака", в предаването на БТВ „Тази сутрин".

Капка има решаваща роля за успеха на партия „Атака", тя е един от идеолозите на партията, нищо че е стояла в сянка, обясни бившият атакист.

За да се спре разпада на „Атака" хора като Павел Шопов и Волен Сидеров трябва да си подадат оставката, категоричен е Николов.

При една евентуална оставка на сегашният лидер Волен Сидеров трябва да има легитимен конгрес, който да си каже думата.

В „Атака" има стойностни хора, все още, които ще се разграничат от сегашният си лидер Волен Сидеров, уточни независимият депутат.