Спипаха 31 - годишен мъж в момент на кражба
Секция: БЪЛГАРИЯ
28 Ноември 2011 17:28
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Спипаха 31 - годишен мъж в момент на кражба

Пловдив /КРОСС/ 31-годишен мъж бил заловен в момент на кражба вчера в Пловдив. Около 5 часа граждани сигнализирали в Пето РУП, че са задържали крадец, който разбил вратата на едно от избените помещения в бл. 273 в жк „Тракия". Мъжът изнесъл от мазето близо 900 метра кабели на обща стойност около 1400 лева. Пристигналите служители на реда установили, че извършителят е Н.К. от Пловдив, известен на полицията и осъждан. Той е арестуван за 24 часа в районното управление.
Междувременно днес полицаи от Шесто РУП задържали тинейджър и младеж, направили опит за кражба в областния град. Това станало малко след полунощ на ул. „Вратцата", когато пловдивчаните Д.М. /17 г./ и К.М. /21 г./ разбили кафе-автомат и се канели да откраднат монетите му, но били изненадани от минаващия автопатрул. Двамата младежи са задържани за 24 часа в ареста на районното управление. Срещу тях е образувано бързо полицейско производство.
Полицията издирва шофьор, извършил кражба от бензиностанция в Пловдив. По първоначални данни вчера около 14 часа неустановен за сега водач на лек автомобил „Алфа Ромео" заредил гориво за 100 лева от бензиностанцията на бул. „Санкт Петербург" и потеглил с колата си, без да плати. Работата по случая продължават служители от Пето РУП.