Явор Дачков: Полицията пази Киро Японеца така, както пазеха цар Киро
Секция: БЪЛГАРИЯ
08 Декември 2011 07:37
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Явор Дачков: Полицията пази Киро Японеца така, както пазеха цар Киро

София /КРОСС/ Това, което се случи в Катуница се повтаря сега отново. Полицията пазеше Цар Киро, а сега пази Киро Японеца.

Това каза в интервю за сутрешния блок по Нова телевизия журналистът Явор Дачков.

Той сподели, че след два часа има среща с един човек, който трябва да му върне 200 лв. и сподели, че сега него го е страх да отиде, за да не му направят някакъв капан. Дачков бе категоричен, че това изобщо не е шега.

Журналистът разказа как се е стигнало до вчерашната среща между адвокат Николай Велков и Кирил Кирилов - Киро Японеца.

Явор Дачков заяви, че е направена една група „Октопод" нарочно, за да може правителството да излезе и да каже, че са се справили с организираната престъпност. „Всъщност какво се случва с този „Октопод" - крадецът вика, дръжте крадеца", добави той.