Божинов: Ще съдя лъжците
Секция: СПОРТ
29 Октомври 2013 18:00
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Божинов: Ще съдя лъжците

/КРОСС/ Валери Божинов отрече по-рано тиражираната иформация, че е бил пребит в пловдивско заведение в  петък срещу събота. 

Малко по-рано днес "Топспорт" съобщи, че футболистът е бил намерен да лежи безжизнен в храсти в близост до известно пловдивско заведение, след като е бил пребит жестоко от група пияни младежи. От полицията в Пловдив отрекоха информацията. 

"Слушам и се смея. Стана голяма сензация и всяко предаване и сайт явно му носи читаемост, гледаемост, да се занимава с мен. Мисля да съдя тези, които са го написали. Първо - не съм бил в Пловдив, второ - не ходя по заведения, трето, не знам как и защо моето име непрекъснато е замесено. Бях шокиран. Никой няма право да се подиграва и да говори такива неща. Крайно време е да се спре да се спекулира с моето име. Явно с добро не става, може би с лошо ще стане. Има си съдебни мерки. Майка ми е при мен цяла седмица, да ми помага за детето, и преди малко ми звъни и ме пита какво става. Некоректно е, не се правят така нещата. Трябва да престанат един път завинаги да се занимават с мен", заяви той пред "Гонг".