/КРОСС/ Фондация „Димитър Бербатов" обявява началото на своя шести по ред годишен проект „Награди за успелите деца на България".
Областите, в които отличени през 2013 г. деца могат да кандидатстват със своите постижения (сами или чрез друг) отново са Изкуства, Наука и Спорт.
От всички свои успехи през годината, всяко дете ще бъде представено с тези 5, които са най-силните него.
Кампанията предвижда и номинации в категория Благотворителен проект. Това е специална награда за деца, инициирали или участвали в благотворителни инициативи с чисто човешко измерение.
Отново ще бъдат отличени и деца от българските училища в чужбина. От тази година в конкурса могат да участват и българчета от чужбина, които не посещават българско училище там, когато това не е техен избор, а в района, в който живеят, няма такова или пък няма клас за тяхната възраст.