Приятелят на Пол Уокър не е бил пиян при катастрофата
Секция: ЛЮБОПИТНО
03 Януари 2014 21:40
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Приятелят на Пол Уокър не е бил пиян при катастрофата

/КРОСС/ Лекарите не откриха следи от алкохол и наркотици в кръвта на приятеля на Пол Уокър, който причини катастрофата, при която загина актьорът. Това съобщи в петък „Ройтерс", позовавайки се на съдебните следователи от окръг Лос Анджелис.
Резултатите от кръвните тестове на Уокър и Роджър за алкохол, кокаин, опиати, марихуана и други наркотични вещества са отрицателни.
Звездата от „Бързи и яростни" Пол Уокър почина в края на ноември миналата година в автомобилна катастрофа в Санта Кларита, Лос Анджелис. Двамата с приятеля си катастрофираха с Porsche Carrera GT Rodas. В един момент шофьорът губи контрол над автомобила, колата се блъсна в дърво и се запали. Уокър и шофьорът починаха на място. Според следователите най-вероятната причина за инцидента е превишена скорост.