Арестуваха убиеца на Хюлия
Секция: БЪЛГАРИЯ
06 Януари 2014 16:23
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Арестуваха убиеца на Хюлия

/КРОСС/ Източници от МВР потвърдиха информацията, че Иван Костадинов, който е издирван за убийството на Хюлия Маджар, е бил задържан. Те обачене пожелаха да заявят къде точно е извършен арестът, предаде БНР.

По непотвърдени данни заподзреният е избягал с автомобил на 4 януари в страна от Европейския съюз, като най-вероятно става въпрос за Румъния, съобщава "Труд".

В предаването на Нова телевизия, „Часът на Милен Цветков" Юлия Кунева, криминален репортер заяви, че Костадинов е бил задържан в държава от ЕС.

Установено е чрез проследяване на клетките на телефона и къде последно е било убитото момиче.Според разследването Иван е бил последният човек, който е видял Хюлия жива и при предстоящия му разпит, когато той бъде доведен във Варна ще се установи неговата версия.

Засега не е потвърдена версията за отвличане с цел откуп или пък за лично отмъщение. Според журналистката цялата история е много странна и тепърва ще се разберат подробности около случая, но добави, че не вярва въпросния Иван да единствения замесен в случая с убитата Хюлия Маджар.