В ИАНМСП тече процедура за национални участия в международни изложби и търговски мисии
Секция: ИКОНОМИКА
16 Януари 2014 17:55
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
В ИАНМСП тече процедура за национални участия в международни изложби и търговски мисии

/КРОСС/ Изпълнителната агенция за насърчаване на малките и средните предприятия организира участието на български фирми в Международната търговска изложба за производствени технологии и автоматизация Metav 2014 (Дюселдорф, Германия, 11-15.03.2014 г.) и Международната специализирана изложба за лека авиация AERO 2014 (Фридрихсхафен, Германия, 9-12.04.2014 г.), се казва в съобщение на агенцията.

Агенцията поема разходите за наемане на изложбена площ, проектиране и изграждане на щанд, наемане на оборудване и обзавеждане, регистрация на изложителите, включване на изложителите в официалния каталог (стандартен формат/основен пакет) и рекламиране на участието.

ИАНМСП организира и участието на български фирми в Търговската мисия Leneapelle (Болоня, Италия, 10-13.03.2014 г.) и Търговската мисия в Цюрих (17-21.03.2014 г.). 

Агенцията поема разходите за отпечатване на каталог на българските участници в търговската мисия, за самолетен билет, вътрешен транспорт и трансфер и хотелско настаняване на един представител от предприятие участник.

Подробна информация за условията за участие е публикувана на интернет страницата на ИАНМСП www.sme.government.bg.