/КРОСС/ Благодаря на всички, които ме подкрепиха през цялото време тук, в Акапулко. За първи път съм тук, бяха ми казали, че турнира е чудесен. Това каза Григор Димитров минути, след като спечели титлата на турнира в Акапулко.
Българинът бе изключително развълнуван. Той показа чувство за хумор и заяви, че освен традиционната мексиканска шапка е трябвало да получи и кон.
"Къде ми е конят? Не зная откъде да започна... Поздравявам Кевин за страхотния турнир, който изигра. Благодаря на всички, които ме подкрепиха през цялото време тук в Акапулко. За първи път съм тук, бяха ми казали, че турнира е чудесен. Определено ще се опитам да дойда да играя тук и догодина. Чух, че отвън пред корта има парти, така че може да ме видите там след малко!", заяви щастливият победител.