БСП победи всички на междупартиен турнир по мини футбол
26 Април 2014 14:57

/КРОСС/ Благоевградската младежка организация на БСП спечели в турнир по мини футбол с най-много вкарани попадения - общо 6 гола. След тях се наредиха с еднакъв резултат ветерани Пирин и ПП „Партията на зелените" с 5 попадения. Четвъртото място заеха отборът на ГЕРБ с 4.

В първото полувреме двубоят беше между БСП и ПП „Партията на зелените" и Пирин ветерани с ГЕРБ. Резултатите бяха съответно: 5:1 и 2:1. Във финала играха: БСП с Пирин ветерани и ПП „Партията на зелените" с ГЕРБ. Резултатът беше в полза на Пирин с 3:0 и ПП „Партията на зелените" с 4:3. В крайното класиране надмощието беше в полза на професионалните футболисти от Пирин Благоевград.

На 27.04.2014 г. /неделя/, от 11:30 часа в боулинг център „Корона" кандидатите за депутати в ЕП от листата на Коалиция за България Достена Ангелова - Лаверн, Светлина Йолчева и Ия Петкова ще проведат среща с младежи от Благоевград. Ще бъдат обсъдени и дискутирани теми, свързани с проблемите на младите хора.