/КРОСС/ Изпълняващият длъжността мениджър на английския Манчестър Юнайтед Райън Гигс, който е и действащ футболист, заяви, че все още получава удоволствие от играта и може да продължи футболната си кариера през следващия сезон.
Преди началото на сезона Гигс влезе в треньорския щаб на Дейвид Мойс като играещ треньор, а след оставката на шотландския специалист през април бе назначен за изпълняващ длъжността старши треньор Във вторник Гигс влезе като резерва в мача от първенството срещу Хъл Сити (3:1 ). Предполага се, че именно това е и последният му мач за „Червените дяволи".
"Ще си помисля", каза 40-годишният футболист по повод възможността да продължи кариерата си. „Все още се наслаждавам на тренировките и мачовете", добави той.