Манолова: Посочването на Стойнев от Станишев беше неуместно
Секция: ПОЛИТИКА
14 Юли 2014 18:37
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Манолова: Посочването на Стойнев от Станишев беше неуместно

/КРОСС/ „Може да не ви стигнат дните до следващата седмица да поканите в студиото си всичките кандидати, тъй като ще има много такива за председател на БСП. Станишев посочи своя фаворит, което е доста неуместно за партия като БСП. На хала, на който се намира партията в момента това е наистина доста неуместно. Когато сме катастрофирали челно 8 пъти, трябва да се търси не приемственост, а промяна." Това заяви в предаването „Още от деня" по БНТ зам.-председателят на БСП и кандидат за лидер на БСП Мая Манолова.

Тя категорично подчерта, че трябва реална промяна и излизане от статуквото - такова по думите й ще бъде избирането на нов лидер по честен начин.

„Когато става дума за БСП, няма как да няма и емоция. Аз съм трето поколение социалист. В БСП съм от 1990 година. Тази партия е в сърцето ми. Социалистите наистина се умориха от загуби - нужно ни е да върнем БСП на пътя на победата и да я изправим на крака. Това е ангажиментът, който поемам и мотивът да се включа в това състезание. Истинската ни битка обаче ще бъде на 5 октомври по време на предсрочните избори", категорична бе тя.