Татяна Дончева не би работила с ДПС, с "Атака" би било много трудно, с БСП - изключително малко вероятно
Секция: ПОЛИТИКА
06 Август 2014 10:29
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Татяна Дончева не би работила с ДПС, с "Атака" би било много трудно, с БСП - изключително малко вероятно

/КРОСС/Не взимаме структури от БСП и нямаме за цел да привличаме самоцелно структури на БСП. Няма да пренасяме интригите от БСП в новата формация.

Това заяви пред БНР Татяна Дончева, чието "Движение 21" ще се яви заа първи път на избори през октомври. 

Целта е спечелване на избиратели между 30 и 45 годишна възраст - активни хора, които да участват в промяната, за да осигурят живота на семействата си. Това са хора на дребния бизнес и разбират, че с общи усилия ще се промени ситуацията в страната, обясни Дончева. 

Не сме допуснали да ни хванат в тези олигархични мрежи, които душат България, коментира още Дончева и уточни, че новата формация не би работила с ДПС. ДПС удушава в обръчите си всеки, който се докосва до нея. Тази партия трябва да бъде отстранена от властта. Но трябва да се дадат възможности на етноса, хората, които имат качества, образование и на лично основание, а не на базата на квоти и проценти, допълни Татяна Дончева. 

Партньорство с "Атака" би било много трудно, заради ентическия фанатизъм, а с БСП - изключително малко вероятно, каза още лидерът на "Движение 21" и допълни: Бихме работили за елиминиране на олигархичните зависимости.

Първият тест е подходът към КТБ - да бъдат извадени всички, които имат необясними пари там, каза Дончева. 
По въпроса за новия служебен кабинет тя коментира: Близнашки винаги е бил ляв човек и не го е крил, те просто го прогониха като го обявиха за самоизключил се. Бакалов е принципен човек и се надявам да осигури честност на изборите.