Марго Роби: Аз наистина искам деца... поне четири... в Австралия
Секция: Шоубизнес
10 Февруари 2015 15:01
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Марго Роби: Аз наистина искам деца... поне четири... в Австралия

/КРОСС/Звездата от "Вълкът от Уолстрийт" Марго Роби иска да остане в САЩ, докато кариерата й процъфтява, но след като създаде семейство предпочита да се върне в родната си Австралия и да отгледа децата си там.

Красавицата, която е родом от Куинсланд, харесва живота си в САЩ, но е убедена, че когато стане майка ще се върне в Австралия. "Вероятно това няма да стане в близките 10 години, защото имам толкова много работа за вършене преди това, но аз наистина искам деца... поне четири", каза Роби. "Харесвам американския акцент, но предпочитам да ги отведа в страната ми, където ще е по-добре за тях", каза екранната половинка на Леонардо ди Каприо в убедителния й дебют "Вълкът от Уолстройт".

24-годишната австралийка неотдавна призна опасенията си дали ще може да продължи с голяма роля след успешното партньорство с Ди Каприо. "С него на снимачната площадка беше лудо и невероятно преживяване", каза Роби за мартенския брой на "Вог" Австралия. Въпреки притесненията й, блондинката веднага получи роля в предстоящата лента "Фокус", в която ще си партнира с Уил Смит.