Москов: Четирима от пострадалите в Хитрино все още са с опасност за живота
Секция: БЪЛГАРИЯ
12 Декември 2016 10:52
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Москов: Четирима от пострадалите в Хитрино все още са с опасност за живота

/КРОСС/ Четирима от пострадалите в Хитрино все още са с опасност за живота. Това съобщи здравният министър на Петър Москов на пресконференция в болницата „Света Марина" във Варна, предаде Нова телевизия.

„И двамата пациенти в интензивното на „Света Марина" са в стабилизирано, но още тежко състояние с опасност за живота", заяви Москов.

„Във Военноморската болница във Варна има двама пациенти в стабилизирано, но тежко състояние, със сериозна степен на изгаряния, увреди на дихателните пътища", обясни Москов. Състоянието на другите трима пациенти в болницата постепенно се подобрява. Москов обясни още, че личните лекари в населените места около Хитрино ще приемат пациенти без документи, а аптеките ще дават лекарства без рецепти.