Катрин Тасева приключи държавното първенство с два златни и два сребърни медала
13 Май 2018 17:13

/КРОСС/ Катрин Тасева спечели два златни и два сребърни медала на финалите на отделните уреди при жените на Държавното първенство по художествена гимнастика категория Елит.

Тасева стана шампионка на бухалки и лента, след като получи оценки съответно 19.150 и 17.700 точки. Тя взе сребърните медали на обръч със 17.000 точки, след като имаше изпускане на уреда и на топка с 18.750.

Златото на обръч спечели Невяна Владинова от клуб Левски, която игра добре и беше оценена със 17.550 точки. Първа на топка стана Боряна Калейн от клуб "Левски Триадица" след отлична игра и оценка от 19.200, която е най-високата на турнира.