Официално: Роси си тръгна, „Левски” има нов треньор
Секция: СПОРТ
25 Юли 2018 15:43
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Официално: Роси си тръгна, „Левски” има нов треньор

/КРОСС/ „Левски” и Делио Роси се разделиха по взаимно съгласие. Новината, която вече бе съобщена миналата седмица, този път може да бъде смятана за официална – публикувана е на сайта на клуба.

Заедно с Роси напускат и италианските му помощници - Феделе Лимоне, Матия Винченци и Доменико Ботичела.   

„ПФК „Левски” благодари за всеотдайната работа на господин Роси и неговия екип и им пожелава бъдещи професионални успехи”, гласи съобщението.

Ръководството свали доверието си от бившия наставник на „Лацио” след шокиращото отпадане на „Левски” от лихтенщайнския „Вадуц” в първия предварителен кръг на Лига Европа. На този етап остава неясно дали Роси ще получи неустойка и в какъв размер ще бъде тя.

Благодарение на успешните преговори с италианеца „сините” вече могат да обявят новия си треньор. Словенецът Славиша Стоянович ще бъде представен на пресконференция във вторник. Преди това срещу „Черно море” през уикенда тимът отново ще бъде воден от тандема Георги Тодоров – Тодор Симов.