Диляна и фотографът Коко Кръстев заедно на Малдивите
Секция: Шоубизнес
06 Март 2019 20:37
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
 Диляна и фотографът Коко Кръстев заедно на Малдивите

/КРОСС/ Екзотичната ваканция на Диляна Попова на Малдивите продължава. Моделът и актриса обаче не е сама, а се радва на компанията на фотографа Костадин Кръстев.Диляна и фотографът на звездите, известен като Коко, споделиха селфи в профилите си в Инстаграм, на което двамата пият традиционната за Малдивите курумба (освежаваща напитка - бел.ред.) със сламки.

Текстът на Попова към снимката е насочен към нейната позиция за опазване на околната среда. Тя споделя, че на много места пластмасовите сламки са забранени. Коко пък е публикувал емотикони към кадъра, сред които и сърце.

Диляна не спира да поства изкусителни снимки от плажа и островния си живот. Към последната, на която е седнала на дълъг дървен кей и се взира в кристалните води на океана, Попова е написала: "Когато най-важното решение за деня се свежда до намокрена коса в приказно сини води. Дали?"