Спортни таланти на "Еврофутбол" в таекуондото спечелиха злато и сребро в Румъния
18 Ноември 2019 13:11

/КРОСС/ Спортният талант на „Еврофутбол“ Александра Георгиева се окичи с поредния си златен медал, този път от международния турнир по таекуондо от категория G1 Dracula Open, който се проведе от 15-ти до 16-ти ноември в Румъния.

14-годишният ни талант спечели в своята възрастова група след три победи – първо над румънка с 11-8, след това срещу гъркиня с 4-3 и на финала с изразителното 29-20 над представителка на Израел.

Друг наш Спортен талант Радина Борисова спечели бронзово отличие в категория до 59 кг., след като загуби битката за влизане на финала от датчанка с 10-14.