Мбапе вдъхнови ПСЖ за късен обрат срещу Реал
27 Ноември 2019 10:10

/КРОСС/ ПСЖ навакса два гола пасив, за да измъкне 2:2 от Реал в Мадрид. Обратът за гостите бе вдъхновен от Килиан Мбапе. И двата тима вече се бяха класирали напред. Френският шампион – още в предишния си мач, Реал – след като Галатасарай и Брюж направиха 1:1 по-рано.

Карим Бензема откри в 17-ата минута с удар отблизо. Той покачи и на 2:0 в 79-ата минута. Така той отпразнува по великолепен начин своя мач номер 100 в Шампионската лига.

ПСЖ вкара два гола за 3 минути

Изглеждаше така, сякаш Реал ще спечели и ще запази шанс да измести съперника си от първото място в групата. Килиан Мбапе обаче върна едно попадение в 81-а минута. А малко по-късно Пабло Сарабиа изравни по много красив начин – 2:2.

В добавеното време Гарет Бейл имаше шанс да вкара за 3:2. Той стреля от пряк свободен удар, но топката срещна гредата.