Четирима българи на полуфинали за Купата на Русия
22 Септември 2020 15:31

/КРОСС/ Отборите на четирима българи ще играят в полуфиналния етап на турнира за Купата на Русия. Динамо (Москва) на Цветан Соколов, Енисей (Красноярск) с Тодор Скримов в състава и воденият от Пламен Константинов и Петър Шопов Локомотив (Новосибирск) продължават напред за трофея, като ще мерят сили с още 9 тима. Иван Зайцев и Кузбас пак удариха Локо (Новосибирск) за Купата на Русия

Това стана ясно, след като ръководството на руската федерация по волейбол определи участниците в следващата фаза на надпреварата. Отстраненият от първия етап на турнира Зенит (Санкт Петербург) запазва мястото си, Нефтяник (Оренбург) няма да участва заради финансови проблеми.

12-те състава отново ще бъдат разделени в три групи, в които ще играят един срещу друг. Победителите ще стигнат до финалната четворка.
Тодор Скримов и Енисей загубиха от Югра-Самотлор, нопродължават към полуфиналите на Купата на Русия