Очаква се интензивен трафик в края на почивните дни
Секция: Автомобили
24 Май 2021 09:35
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Очаква се интензивен трафик в края на почивните дни

/КРОСС/ Във връзка с очаквания интензивен трафик в края на почивните дни около 24-ти май, от АПИ призовават да се планира по-внимателно времето за пътуване и при нужда да се ползват и алтернативни маршрути.

Над 91 хиляди превозни средства са излезли от София на 21-ви и 22-ри май, отчитат трафик камерите на Пътната агенция. Най-натоварено е било движението в посока Бургас по АМ "Тракия", след това по магистралите "Хемус" и "Струма", както и по пътя София-Калотина.

За улеснение на трафика по АМ "Тракия" днес и във вторник в района на ж.п. надлеза при 159-и км ще има две ленти за София и една за Бургас. В същото време продължава и акцията на КАТ, пътните полицаи следят за употреба на алкохол, наркотици и превишена скорост.