/КРОСС/ Тази вечер от 21:00 ч. по БНТ 1 започва извънредното студио „След вота“. Водещата Добрина Чешмеджиева ще проследи с политици и анализатори реакциите и коментарите в и около Народното събрание след гласуването на вота на недоверие срещу правителството.
През целия ден програмата на Българската национална телевизия ще осигури на зрителите новинарски емисии и преки предавания от всяка точка в горещия политически ден.
Гледайте извънредното студио „След вота“ тази вечер от 21:00 ч. по БНТ 1