/КРОСС/ Сигнал за мръсен хотел с 4 звезди на морето. Зрител на NOVA сигнализира с твърдения за лоша хигиена, мръсотия, ръжда в хотел в курорта Елените.
Ивайло Янков и семейството му - съпругата и двете му деца, се върнали преди дни от Елените. Хотела, в който нощували, избрали още през април. Когато се нанесли в стаята си, видели, че в банята има мухъл и влага, в стаята имало паяци и паяжини, а на терасата мазилката падала.
Единствено долу на рецепцията имаше човек, който разговаряше с мен на български. Персоналът е предимно от украинци, съответно не можехме да се разберем какво искаме, допълва разочарованият турист. Сумата, която платили за престоя си, била 1260 лв.
Екипът на телевизията потърси позицията и на хотела. От там твърдят, че твърденията на Ивайло Янков не отговарят на действителността. Управителят на хотела Екатерина Иванова каза пред камерата на NOVA, че семейството не е потърсило правата си докато било отседнало там. Тази стая е почиствана всекидневно, категорична е Иванова.
***Сн. Нова тв