България и Сърбия завършиха наравно в контрола на националните отбори до 21 години
28 Септември 2022 10:49

/КРОСС/ Международна футболна контрола между отборите на България и Сърбия за младежи до 21 години:

България U21 - Сърбия U21 - 1:1
голмайстори: 0:1 Петър Ратков 8, 1:1 Емил Ценов 36

Националните отбори на България и Сърбия за младежи до 21 години завършиха наравно 1:1 в контролна среща по футбол на базата в "Бояна", като мачът продължи само 45 минути заради проливния дъжд, който се изсипа в София следобед.

Сърбите вкараха първи в осмата минута. Нападателят Петър Ратков получи подаване зад защитата и преодоля Християн Славков за 1:0.

България изравни в 36-та минута след много красив гол на Емил Ценов. 19-годишният халф на Миньор (Перник) получи подаване на дъгата от Симеон Александров от ЦСКА-София и изпрати топката в горния ляв ъгъл на вратата на сръбския страж Филип Станкович.

Главният съдия Венцислав Митрев прецени, че второ полувреме няма да има заради проливния дъжд и лошите условия.