Стефан А. Щерев заминава за Южна Корея
Секция: БЪЛГАРИЯ
24 Октомври 2022 15:48
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Стефан А. Щерев заминава за Южна Корея

/КРОСС/ От понеделник до петък (24 - 28 октомври), Мария Андонова ще води „100% будни" сама. Екранната ѝ половинка, Стефан А. Щерев ще я остави съвсем за кратко, за да замине за седмица в Сеул, Южна Корея, от където да покаже на зрителите на обществената телевизия интересни аспекти от корейската култура.

"100% будни" ще се пренесе и на другия край на Земята. А Южна Корея е прекалено интересна и разнообразна страна, твърде вкусна и пълна с кино и музика, за да не ми бъде интересна. С нетърпение очаквам да се срещнем. Annyeong Hanguk (Здравей Корея!)", признава Стефан А. Щерев.

Посещението на Стефан А. Щерев в Южна Корея ще запознае зрителите на БНТ с традиционната корейска култура, Hallyu, икономическото развитие, социалните промени и живот. Те ще видят ексклузивните кадри от пътешествието в ефира на „100% будни".

Посещението на водещия и един от най-талантливите български актьори, е по покана на държавната агенция за Корейска култура и информационно обслужване (KOCIS), свързана с Министерството на културата, спорта и туризма в Република Корея. KOCIS управлява 33 корейски културни центъра в 28 държави, показвайки красивата природа на Корея и стимулира разширяването на културния обмен между държавите. Агенцията селектира влиятелни журналисти от различни държави по света, които имат интерес към Корея. Програмата се реализира в рамките на седем дни.