Байерн е с крачка до 1/4-финалите, Милан най-после с победа
15 Февруари 2023 09:22

/КРОСС/ Байерн Мюнхен спечели с минималното 1:0 гостуването си на ПСЖ в първия мач от 1/8-финалите на Шампионска лига. Същият сценарий се разигра и през 2020-а година, когато двата отбора се срещнаха във финала на най-престижния европейския клубен турнир.
Единственното попадение отново направи бившия играч на френския гранд - Кингсли Коман в 53-тата минута.

В другия мач Милан записа минимален домакински успех с 1:0 над Тотнъм в първия им двубой от 1/8-финалите на Шампионската лига. Браим Диас се разписа още в седмата минута и така донесе първи успех за „росонерите" над този съперник в исторически план.

Нови два осминафинални сблъсъка от Шампионската лига ще се изиграят тази вечер. Борусия Дортмунд посреща Челси в 22:00 часа българско време, а по същото време Брюж е домакин на Бенфика.