Десислава Атанасова: С вота си българските граждани показаха, че политическата криза не може да бъде решена от една партия или коалиция
Секция: БЪЛГАРИЯ
12 Април 2023 10:45
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Десислава Атанасова: С вота си българските граждани показаха, че политическата криза не може да бъде решена от една партия или коалиция

/КРОСС/ Резултатите от изборите за 49-то НС задават редица взможности както за изход от политическата криза, така и от затъване в нея. Това каза Десислава Атанасова от ГЕРБ към народните представители от парламентарната трибуна.

„С вота си българските граждани показаха, че политическата криза не може да бъде решена от една партия или коалиция. Всеки, който не се съобрази с тези констатации, ще загуби перспектива за участие в политиески живот на страната. Най-трудната битка в политиката е битката със самия себе си", каза още Атанасова.