Манчестър Сити отстрани Реал Мадрид и ще играе финал в Шампионската лига!
18 Май 2023 07:04

/КРОСС/  Отборът на Ман Сити ще играе финал в Шампионската лига, след като се наложи над Реал Мадрид с резултат 4:0 в реванша от 1/2-финалите на турнира. Първият сблъсък между двата тима завърши при резултат - 1:1.

В 23-ата минута Бернардо Силва изведе "гражданите" напред, в 36-ата минута отново Бернардо Силва удвои преднината на домакините така завърши първото полувреме.

През втората част в 76-ата минута Сити стигна до трето попадение, следа като топката се удари в играча на Реал Милитао и влезе в мрежата на Куртоа. В 91-ата минута влезлият като резерва Хулиан Алварес оформи крайното - 4:0 в полза на Сити.

Манчестър Сити ще играят на 10 юни в Истанбул срещу Интер на „Кемал Ататюрк" - това ще е първи двубой в историята между манчестърци и италианския колос.