Атанас Славов: Една от жертвите на потопа е председателят на Районния съд в Царево
Секция: Коментари
06 Септември 2023 16:16
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Атанас Славов: Една от жертвите на потопа е председателят на Районния съд в Царево Във Facebook Атанас Славов обяви, че Мария Москова е загинала

/КРОСС/ Правосъдният министър Атанас Славов обяви във Facebook, че една от жертвите на стихията по Черноморието е председателят на Районният съд в Царево Мария Москова. „Тя отдаде целия си живот на магистратската професия. Искам да изразя своите най-дълбоки съболезнования на роднините и близките ѝ, както и на роднините и близките на останалите жертви на това безпощадно бедствие", пише той.

Според Славов случилото се в Царево за пореден път ни показа колко крехък е човешкият живот и колко безпомощни сме пред силата на природата. „Моля се за хората на Царево в тяхната борба за възстановяване на нормалния си живот", завършва публикацията си правосъдният министър.