Родителите на убития в Пазарджик младеж: Няма живот след това нещо
Секция: Интервюта
02 Октомври 2023 08:09
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Родителите на убития в Пазарджик младеж: Няма живот след това нещо 21-годишният им син беше намушкан от 18-годишен негов съгражданин

/КРОСС/ „Как ще живеем? Няма живот след това нещо". Това казват родителите на 21-годишния младеж, който беше намушкан смъртоносно от свой 18-годишен съгражданин.

Трагедията се разигра в петък вечер. Една от версиите е, че скандалът е станал заради момиче.

Извършителят беше издирван в няколко района на България, след като избяга от местопрестъплението и се опита да се укрие. В неделя беше арестуван на жп гарата в София.

„От полицията никой още не ни се е обадил, сигурно работят още", заяви бащата Недялко Здравков. „Знам, че във фаталния петък синът ни е намушкан смъртоносно от професионален убиец, по думите на шофьора на линейката, който видях случайно в събота в болницата", разказа още бащата.

По думите му синът му и момичето, с което бил, се познавали от около седмица. Не знае дали изобщо са били гаджета.

„Това момче е дошло, сдърпали са се, тръгнал си е, на 10 метра го е намушкал, първо в гърба, после в корема", казва Недялко.

„Мъжко момче, нищо не е споделял, не беше притеснен последните дни", разказа още бащата.