Арсенал и Байерн сътвориха зрелище
10 Април 2024 07:57

/КРОСС/ Арсенал и Байерн Мюнхен снощи завършиха при резултат 2:2 в първи мач от четвъртфиналната фаза на Шампионската лига. Попаденията за "артилеристите" бяха дело на Букайо Сака и Леандро Тросар, а за гостите точни бяха Хари Кейн от дузпа и Серж Гнабри. Двубоят бе сравнително равностоен, като в последната минута Арсенал претендираше за дузпа, но тя не бе отсъдена, а минути по-рано Байерн Мюнхен нацели гредата.

Тимът на Микел Артета владееше повече топката, но това не помогна в крайна сметка, тъй като двубоят ще се реши изцяло в Германия, където Байерн Мюнхен ще разчита на сериозна подкрепа от трибуните, за да успее да отстрани "артилеристите".