Къде се губят следите на 17-годишно момиче, изчезнало преди три месеца от дома си
Секция: БЪЛГАРИЯ
03 Декември 2024 09:46
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Къде се губят следите на 17-годишно момиче, изчезнало преди три месеца от дома си

/КРОСС/ Вече три месеца близките на 17-годишно момиче го издирват. Мария Серафимова е обявена за национално издирване.

Един ден момичето излиза от дома си в кв. „Модерно предградие", за да се види с приятелка и не се връща.

Близките на тийнейджърката я виждат за последно на 19 септември.

„Оттам нататък не зная дали е жива. Нямам никаква вест от детето си. Няма никакво помощ от никой", каза пред bTV Параскева Серафимова, майка на момичето.

Преди да изчезне, Мария казала на майка си, че отива да се види с приятелка и ще се забави половин час. Забавила се доста, а телефонът й бил изключен.

Родителите на тийнейджърката подозират, че зад изчезването й стои приятелят й Георги. За него знаят, че употребява наркотици.

„Преди да се запознае с това момче, Мария беше много добро дете. След като се започна с Георги, стана друга", казва майка й.

Жената моли всеки, който имат информация за момичето, да се обади в 9. Районно управление или в най-близкото РУ.