Нинова във фейсбук: ГЕРБ прегърнаха БСП и ИТН и вече ги изгарят
Секция: Коментари
27 Февруари 2025 10:22
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Нинова във фейсбук: ГЕРБ прегърнаха БСП и ИТН и вече ги изгарят

/КРОСС/ Това, за което предупреждавах започна да се случва, но много по-бързо, отколкото очаквах: ГЕРБ прегърнаха БСП и ИТН и вече ги изгарят. Що за цинизъм е вчера Борисов да каже, че ГЕРБ е патерица на БСП и на ИТН, че той нямал правителство, че той не познавал финансовия министър, че отговорността не е негова, защото не е фактор, а е само един депутат.

Като че ли забравяме, че всичко, което дължим като състояние на държавата е заради него. 15 години управлява Борисов, негово беше правителството на Главчев, негово беше правителството на сглобката с ПП и ДБ, сега е негово правителството с Росен Желязков.

Хора, защо позволяваме един човек да прави луд цял един народ?

10 години се боря с модела „ГЕРБ", наложен като управление от лицето Бойко Методиев Борисов в България. 10 години твърдя и ще продължавам, че това е злото за държавата. И докато то не бъде премахнато, нищо добро не ни очаква.

Не се примирявайте с това положение, нека бъдем непокорни и да се обединим. Знам, че можем, има смели, има силни, има знаещи хора, които са готови да работят безкористно за държавата, да се обединим и да променим нещата. Да поставим развитието на България на нови и други релси.

Източник: Корнелия Нинова/фейсбук