Цвета Рангелова: Първата работа на служебния министър на вътрешните работи е да поиска оставките на полицаите, работило по случая “Петрохан”
Секция: Коментари
21 Февруари 2026 09:30
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Цвета Рангелова: Първата работа на служебния министър на вътрешните работи  е да поиска оставките на полицаите, работило по случая “Петрохан”

/КРОСС/ От "Възраждане" са категорични, че това е безпрецедентно прикриване на следите от сектата от "Петрохан".

Първата работа на новия министър на вътрешните работи е да поиска незабавното премахване на всички разследващи полицаи от случая „Петрохан".  В средите на МВР се знае, че това са доказани професионалисти, които нямат политическа окраска. Това се случва в момент, в който обществото очаква да научи истината. Да се отговори на въпроса кои  политици са превеждали пари на Ивайло Калушев и кои точно са посещавали хижата. Разследващите вече иззеха записи от другите имоти на Калушев, където истината вероятно щеше да  бъде показана.Точно в този момент разследващите са пред уволнение.  

Служебното правителство на ПП-ДБ и Радев дойде със заявка да правят избори с „тяхно МВР" и очевидно започват от първия ден да реализират желанията си. Новият служебен министър Емил Дечев вече е в действие. За тези, които не знаят - това е братът на националния предател Стефан Дечев, който чрез своето НПО лобира за Македония срещу българския национален интерес.

Не ни остава нищо друго освен да честитим на новото статукво от ПП-ДБ и служебното правителство, тяхното МВР, с което ще правят избори.