Samsung България и „Кооперация „Панда“ със стратегическо партньорство за разширяване на B2B решенията
Секция: Технологии
01 Април 2026 16:14
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".

Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
Samsung България и „Кооперация „Панда“ със стратегическо партньорство за разширяване на B2B решенията

/КРОСС/ Samsung България и „Кооперация „Панда" обявяват стратегическо партньорство с цел разширяване на достъпа до B2B решенията на Samsung на българския пазар.

Съвместната работа ще даде възможност на българските компании за по-лесен и бърз достъп до цялото портфолио от професионални продукти на Samsung - един от водещите доставчици на технологии в Европа - чрез дигиталната платформа и партньорската мрежа на „Кооперация „Панда".

Цялото B2B портфолио на Samsung ще бъде достъпно чрез „Кооперация „Панда", която предоставя на своите партньорите бърз достъп до съвременни технологични решения, ексклузивни оферти и персонализирана локална поддръжка. Сътрудничеството ще обхване и редица съвместни маркетингови инициативи, включително информационни кампании, уебинари, обучения и демонстрационни събития, провеждани на български език.

Продуктите могат да се закупят директно от „Кооперация „Панда", където потребителите се възползват от специално разработени търговски оферти, както и чрез партньорската мрежа на кооперацията. Освен това, решенията на Samsung Electronics са интегрирани в кампаниите на Кооперация „Панда" за продажба на цялостни решения, като ще се предлагат комплексни технологични пакети, съобразени с конкретните нужди на местния бизнес.

Портфолиото от продукти включва:

• Професионални дисплеи: От E-Paper екрани за търговски обекти и офиси до решения от висок клас като Micro LEDThe Wall All-in-One за конферентни зали и луксозни търговски обекти.

• Дисплеи за външна и полуоткрита употреба: Включително модели OHA, OMA, OMN, OMB и OME.

• Интерактивни екрани: Проектирани за образование и сътрудничество, работещи с Tizen OS и Android (WMB/WAF).

• Хотелски телевизори: Създадени специално за туристическия бранш.

• Монитори: За бизнес, игри и приложения, насочени към продуктивност.