15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица миналата седмица, беше изведено от реанимация
Секция: БЪЛГАРИЯ
25 Юни 2026 14:39
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".
Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
/КРОСС/ 15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в гр. Горна Оряховица миналата седмица, беше изведено от реанимация. Вече е пациент на Детската травматология на „Пирогов", където вчера беше преместено и 12-годишното момче, пострадало в същия инцидент.
Припомням, че и двете деца бяха с политравма и се наложи да бъдат транспортирани с хеликоптер поради тежкото им състояние след катастрофа. Те преминаха реанимационно и хирургично лечение.
Copyright © CROSS Agency Ltd.
При използване на съдържание от Информационна агенция "КРОСС"
позоваването е задължително.