Кола се вряза в дентална клиника в София
Секция: БЪЛГАРИЯ
26 Юни 2026 16:31
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".
Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
/КРОСС/ Лек автомобил се е врязал в дентална клиника в София в квартал "Лозенец". Инцидентът е станал вчера на ул. "Горски пътник". За него съобщиха от клиниката с пост във Фейсбук.
От там допълниха, че няма пострадали при произшествието.
Заради нанесените щети клиниката няма да работи на пълен капацитет в следващите дни.
Copyright © CROSS Agency Ltd.
При използване на съдържание от Информационна агенция "КРОСС"
позоваването е задължително.