Мъж е в болница след катастрофа в София
Секция: БЪЛГАРИЯ
28 Юни 2026 14:23
Моля, помислете за околната среда, преди да вземете решение за печат на този материал.
Вашата Информационна агенция "КРОСС".
Please consider the environment before deciding to print this article.
Information agency CROSS
/КРОСС/ Мъж е откаран в болница след катастрофа в района на Божурище.
От МВР уточниха, че са се ударили два автомобила. Изясняват се причините за инцидента, но най-вероятно става дума за отнето предимство.
Copyright © CROSS Agency Ltd.
При използване на съдържание от Информационна агенция "КРОСС"
позоваването е задължително.