• 02 Яну 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Бареков: Не ме е страх от въпросите на Слави, отказал съм само на Кулезич

Бареков: Не ме е страх от въпросите на Слави, отказал съм само на Кулезич

/КРОСС/ "Не ме интересува дали Слави Трифонов и неговата редколегия са ми приготвили секира и каква е тя. Не само, че не се страхувам от неудобни въпроси, но и ходя само в такива предавания". Така лидерът на гражданско сдружение "България без цензура" Николай Бареков коментира, че Дългия ще го върти на шиш в шоуто си тази вечер. От 13 политици, само лидерът на "България без цензура" приел задочната покана от „Шоуто на Слави"

"Отказал съм само на Люба Кулезич, защото съм й плащал заплатата и не искам да я поставям в конфузна ситуация", обясни Бареков. Той посочи, че с поведението си дава пример на Плевнелиев, Борисов, Станишев и Местан, които напоследък не давали интервюта и не отговаряли на неудобни въпроси.

"Аз съм единственият, който ходи там където го заливат с помия. Гостувах и при Сашо Диков и при Росен Петров, където не ми бе спестен нито един неудобен въпрос. Напоследък ме заливат с помия, но това ме държи в кондиция и ме предпазва от това да се самозабравя, както направиха редица други политици", каза Бареков.

Той е единственият, който прие задочната покана за гостуване в шоуто от 13-те политици, призовани от редколегията. Редакторите посочиха имена от парламентарни и извънпарламентарни лица, които са фактор в държавата и към които има натрупани въпроси, на които би следвало да отговорят.

Според източници на Пик от екипа на шоуто, Дългия се кани да залее Бареков с лавина от неудобни въпроси. Подозира се, че при подготовката на питанията е участвала и Меглена Кунева, която е любимка на гологлавия водещ и мрази люто новият политик.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

Анонимен

Смачкан капут гостува на друг капут !

10.12.2013 15:57:34

Руми

Тази вечер шоуто ще е интересно. Браво на Бареков!

10.12.2013 13:28:39

енчо

Браво на Бареков, ще го гледаме с интерес.

10.12.2013 12:21:11

Анонимен

Браво на Бареков!

10.12.2013 12:13:23

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.