• 18 Фев 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

Октай: Ако нямаше натиск отвън, разработката срещу Бисеров щеше да се потули

Октай: Ако нямаше натиск отвън, разработката срещу Бисеров щеше да се потули

София /КРОСС/ Днес не бих искал да влизам в общия хор на анализите и коментарите относно разследването срещу Христо Бисеров. Бих искал да говоря какви ще са последствията за управлението и държавността след тази случка, каза в сутрешния блок на Нова телевизия Осман Октай, бивш зам.-председател на ДПС. Познавайки българската политическа кухня през годините - ако нямаше натиск от външни служби, аз съм сигурен, че и тази разработка на ДАНС щеше да се потули и нямаше да се осветли. Разработката срещу Бисеров не е от вчера, тя е започнала да се осъществява от дълго време. Затова са недосегаеми хората във властта, защото те са като едно котило и те се обслужват едни други. Корпоративните структури и играчи са едни и същи независимо от това коя политическа власт - и по времето на ГЕРБ, и по време на сегашното управление на държавата ни, тези корпоративни кръгове са едни и същи. Според мен господин Бисеров е загубил покровителите, които са стояли зад него и затова се е осветлило разследването срещу него, смята бившият зам.-председател на ДПС. Аз познавам манталитета и действията на ДПС - ако Ахмед Доган знаеше още преди година за подобни разработки срещу Христо Бисеров, то последният със сигурност нямаше да бъде номиниран и избран отново за народен представител, смята Осман Октай. В политиката няма лични действия - когато един човек е бил заместник-председател на Народното събрание и на една партия, когато той е участвал активно в съставянето на едно правителство, то не може действията му да се разглеждат самостоятелно. Единственото правилно и отговорно действие, за да се спаси авторитета на почетния председател на ДПС и на самата партия, е настоящият председател господин Лютви Местан да понесе също своята политическа отговорност, а има само един начин за това - подаването на оставка, смята Осман Октай. На въпрос дали ДАНС действа като самостоятелна служба бившият зам.-председател на ДПС заяви, че службите винаги са били част от обслужването на тези политико-олигархични кръгове и винаги обслужват техните интереси с подобни разработки и разследвания.

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай

МАФИЯ ! ОСТАВКА !

Целият политически живот в БГ е една гигантска лъжа ! Нито БСП е лява партия, а точно обратното - конспиративен картел на олигархическия капитал ! Нито ДПС е движение за права и свободи, а точно обратното - мафиотска структура на обръчи от фирми за погазване на правата на гражданите и свободата на пазарните отношения ! Нито АТАКА е националистическа партия, а точно обратното - оръдие за потъпкване на националния интерес в полза на чужди рубладжийско-имперски интереси ! Тая уродлива тройна коалиция, докопала се до властта с измама, спря изпълнението на най-важните БГ инфраструктурни проекти, занемари финансирането на здравеопазване, животновъдство и другите жизнено важни отрасли, вкара държавата в анархия, даде карт бланш на заробването ни от руската енергийна мафия и бърза да се нагуши с парите от заеми, които увеличават външния ни дълг и които нашите деца трябва да погасяват десетилетия напред ! ОСТАВКА !

08.11.2013 12:10:15

  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.