-
09 Окт 2025 | 01:36:21
USD / BGN 1.6822
GBP / BGN 2.2556
CHF / BGN 2.1019
- Радиация: София 0.11 (µSv/h)
- Времето:
София 0°C
Българска и белгийска красавица ще рекламират Черноморието ни

03 Август 2011 | 09:51

На 3 ти август в актуалния клуб Хоризонт Ирис Льор ще изнесе първия си самостоятелен концерт.
За да уважат изпълнителката тук ще присъстват Яненка Люцканова и спортния журналист Краси Минев, фитнесманиака Кирил Вълчев - Скалата, Анита Мейзер с новия си съпруг които само преди броени дни пристигнаха от Лас Вегас, диджей Дамян и Валя и много други.
На 4 ти август от 20.30 романтичния комплекс Калиакрия резорт пък е домакин на следващата точка от Летния тур на Ирис Льор. Там белгийката ще пее пред изискана публика от Испания, Австрия, Италия и Португалия. В програмата са включени посещение на Ботаническата градина в Балчик, дегустация на българско вино и вечеря на кораб.
На 5-ти Замъка Камелот очаква белгийката,която има участие под звездите. На метри от морския бряг на 6-ти август в Созопол домакин на партито е Хедон.
Прощалното заключително парти е планирано на 3 етажния кораб TATTO с начален сборен пункт Яхт клуб от 21.00 часа ( в близост до популярния ресторант " При Росен" в стария град Несебър).
Официален превозвач на Летния тур Ирис Льор е Мото Пфое Варна и Крис ер официален представител на авиокомпания МАЛЕВ.
Официалните хотели: Калиакрия резорт и Глобус Слънчев бряг със съдействието на туристическа агенция ТЕДИ КАМ - лидер на туристическия пазар от 20 години.
Топрежисьора Александър Моллов пък ще заснеме на лента романтичното турне и в музикален клип на Ирис ще покаже красотите на Калиакриа, Слънчев бряг, Несебър и Созопол. Новото видео ще се завърти по музикалните телевизии в двете страни.
B2Bulgaria, ПРофайл и Белгийското посолство са главните виновници на този проект,който има за цел да обедини България и Белгия в общи проекти в туризъм, култура и бизнес.
-
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
08 Октомври 2025 | 18:52
Председателят на НС Наталия Киселова разговаря с ученици от училища от столичния район „Изгрев“08 Октомври 2025 | 18:37
Министър Иван Иванов: Правото на достъпни жилища е не само обща цел за устойчиво бъдеще, но и основно човешко право08 Октомври 2025 | 15:21
Румънски и полски инспектори се включиха в проверки на Главната инспекция по труда в град Пловдив08 Октомври 2025 | 13:49
Министър Георги Георгиев: Свиквам Пленум на ВСС и включвам точката за предложението за тълкуване от НС на спорните текстове от ЗСВ08 Октомври 2025 | 13:19
Министър Гуцанов: До 7500 лв. помощ може да получат семействата, пострадали от наводнениятаПОЛИТИКА