• 19 Яну 2026 |
  •  USD / BGN 1.6636
  •  GBP / BGN 2.2450
  •  CHF / BGN 2.1046
  • Радиация: София 0.11 (µSv/h)
  • Времето:  София 0°C

И НАП влезе на ревизия в "Емко"

И НАП влезе на ревизия в "Емко"

/КРОСС/ Минути след като беше върнат лиценза на "Емко", заводът го сполетя друга беда.

На проверка влезе екип на НАП.

"Причината колегите да са в офиса на военния завод е последица от извършваната от известно време ревизия на дружеството". Това, коментира пред „Труд" Росен Бъчваров, говорител на НАП, по повод посещението на данъчните и екип от полицаи в оръжейното дружество.

На въпрос с какво е свързана проверката, говорителят на НАП отговори, че не може да коментира предмета на ревизията.

Вътрешният министър Валентин Радев потвърди, че полицията не е нахлула в офисите на "Емко", а е влязла на проверка по покана на НАП.

„Винаги, когато НАП или друг държавен орган ни помоли, ние участваме", поясни Валентин Радев. Вътрешният министър съобщи също, че откакто е на поста, от май е разпоредил рутинно да се проверят всички складове за боеприпаси и оръжие.

 

ВАШИЯТ FACEBOOK КОМЕНТАР
ВАШИЯТ КОМЕНТАР
Вашето име:
Коментар:
Публикувай
  • ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
    БЪЛГАРИЯ
    ИКОНОМИКА
    ПОЛИТИКА
  • ОПЦИИ
    Запази Принтирай
    СПОДЕЛИ
    Twitter Facebook Svejo
    Вземи кратка връзка към тази страница

    копирайте маркирания текст

  • реклама

БЪЛГАРИЯ СВЯТ РУСИЯ ПОЛИТИКА ИКОНОМИКА КУЛТУРА ТЕХНОЛОГИИ СПОРТ ЛЮБОПИТНО КРОСС-ФОТО АНАЛИЗИ ИНТЕРВЮТА КОМЕНТАРИ ВАЛУТИ ХОРОСКОПИ ВРЕМЕТО НОВИНИ ОТ ДНЕС НОВИНИ ОТ ВЧЕРА ЦЪРКОВЕН КАЛЕНДАР ИСТОРИЯ НАУКА ШОУБИЗНЕС АВТОМОБИЛИ ЗДРАВЕ ТУРИЗЪМ РОЖДЕНИЦИТЕ ДНЕС ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ ТЕМИ И ГОСТИ В ЕФИРА ПРАВОСЛАВИЕ


Copyright © 2002 - 2026 CROSS Agency Ltd. Всички права запазени.
При използване на информация от Агенция "КРОСС" позоваването е задължително.
Агенция Кросс не носи отговорност за съдържанието на външни уебстраници.