•  GBP / BGN 2.2837
  •  CHF / BGN 2.0000
  • Времето:  София 9°C

Александра Георгиева с бронзов медал от европейско първенство за кадети

/КРОСС/ Спортният талант на „Еврофутбол" Александра Георгиева грабна бронзов медал от Европейското първенство за кадети по таекуондо в Марина д'Ор (Испания). В категория до 44 килограма нашето момиче отстъпи единствено на полуфинала от силната туркиня Мерием Елиф с 13:23 и така за втора поредна година се окичи с бронз от такъв шампионат. По пътя към финала Алекс победи шведка с 13-6, във втората среща отказа представителка на Молдова след 16-0, а в третата надигра инфарктно белгийка с 10-9.

Мария Йовкова е 132-ра в света по тенис на маса

Друг Спортен талант на „Еврофутбол" Мария Йовкова участва на силния международен турнир по тенис на маса - Откритото първенство на Швеция. За радост тя успя да постигне победа в първия кръг на квалификациите с 4-2 гейма, което й помогна да защити спечелените точки от миналата година. Така Мария вече е 132-ра в световната ранглиста. Следващото й участие е след две седмици на турнир в Полша

„Еврофутбол" желае много успехи на Спортните ни таланти!